استقبال کم از بازی Call of Duty: Advanced Warfare

بر اساس گزارش های تازه منتشر شده از Sterne Agee ، بازی Call of Duty: Advanced Warfare فروش کمتری نسبت به نسخه ی قبلی سری بازی های ندای وظیفه ( Call of Duty: Ghosts ) خواهد داشت .

این تیم آماری ( Arvind Bhatia) اعلام کرد که بازی Call of Duty: Advanced Warfare قادر به فروش تنها ۱۵ درصد از فروش نسخه قبلی این بازی خواهد بود .عنوان Call of Duty: Ghosts در سال گذشته با فروش حدود ۱۷ میلیون نسخه ای در سراسر جهان ،  تبدیل به یکی از برترین بازی های سال شد و در صدر جدول های فروش بریتانیا قرار گرفت  .این موضوع بدین معنی است که فروش نسخه ی جدید مجموعه ی Call of Duty به ۳ میلیون نسخه خواهد رسید که نسبت به رقم های گفته شده ، بسیار ناچیز و کم است .

یکی از دلایلی که Arvind Bhatia در این مورد بیان کرده ، شک و تردید در خرید Advanced Warfare به خاطر ناامیدی از نسخه ی Ghosts این بازی است .

به هر حال قضاوت عجولانه در مورد این عنوان نباید داشته باشیم و در مورد فروش و استقبالش صحبت های اضافی و حتی شایعه پراکنی کرد . شاید صحبت های تیم های اماری تبدیل به واقعیت شود و یک شکست برای ناشران و سازندگان این بازی به همراه داشته باشد و شاید با فروش و استقبال خوب از این عنوان ، خلاف حرف های آمار ها ثابت شود . سازنده این بازی با اصلاحات گرافیکی و محتوایی در بازی و اضافه کردن امکانات جدید و نقشه های زیبا و چالش های مهیج سعی دارد تا حدی سابقه ی بدی که از نسخه ی قبلی در ذهن گیمر ها به جا مانده را پاک کرده و عنوانی متفاوت تر نسبت به ورژن های قبلی ارائه دهد . البته با دیدن اسکرین شات هایی از این بازی میتوان گفت که تیم سازنده در این امر موفق بوده اند :

call-of-duty-advanced-warfare-screenshot-10 call-of-duty-advanced-warfare-edge-magazine-screen-3 call-of-duty-advanced-warfare-edge-magazine-screen-4 call-of-duty-advanced-warfare-edge-magazine-screen-5 call-of-duty-advanced-warfare-screenshot-6 call-of-duty-advanced-warfare-edge-magazine-screen-6 call-of-duty-advanced-warfare-edge-magazine-screen-5 call-of-duty-advanced-warfare-screenshot-2

 

2 thoughts on “استقبال کم از بازی Call of Duty: Advanced Warfare

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.