معرفی بازی های تلفن همراه | بخش سوم

ios android win game three

سلام خدمت همه دوست داران گیم لایو، خدمت رسیدیم با معرفی چند بازی جدید که به تازگی برای اندروید ارائه شده اند .امیدوارم از بازی ها کمال لذت را ببرید .

Swordigo:

تیم tocch foo به تازگی از بازی جدید خود با عنوان Swordigo رونمایی کرده است .با توجه به کسب نمره ۴٫۷ از چند هزار نفری که در گوگل پلی به این بازی رای داده اند مشخص است که بازی به خوبی توانسته است به سرعت مخاطبان خود را به بازی جذب کند .بازی دارای یک سبک گرافیکی فانتزی است که شما باید در نقش قهرمان داستان در یک دنیای پر از دشمنان خطر ناک به جمع آوری گنجینه ها و از بین بردن دشمنان با تجهیزات خود بپردازید.

شمشیر های با قدرت های مختلف استفاده از قدرت سحر و جادو مباره با دشمنان مختلف با قدرت های مختلف از جمله ویژگی های جالب این بازی است که یکی از بهترین بازی های در سبک نقش آفرینی است .

th

Dual Survivor:

یکی از اساسی ترین نیاز های انسان برای بقا انرژی است . اگر روزگاری زمین ما برای زندگی دیگر مناسب نباشد باید به دنبال سیاره ای باشیم که از  انرژی های لازم برای بقا برخوردار باشد . حال وظیفه شما در این بازی انتقال انرژی به کرات مختلف و نابود کردن دشمنان در این راه است .شاید از چالش انگیز ترین مراحل در بازی مواقعی باشد که باید شما همزمان در دو مسیر اقدام به حرکت کنید و در این مراحل جذابیت بازی به حد اکثر خواهد رسید.با توجه به قیمت ۳ دلاری بازی احتمالاَ سازندگان بازی حساب ویژه ای روی بازی باز کرده اند که با همچین اعتماد به نفسی این بازی را قیمت گذاری کرده اند .

twh

Out There:

این یکی دیگر در کسب امتیاز از کاربران سنگ تمام گذاشته است و با گرفتن امتیاز ۵ از کاربران جزو بازی های صدر نشین سال است . در این بازی که از خط داستانی فوق العاده ای برخوردار است شما در نقش یک فضا نورد که در فضا به دام افتاده است ظاهر می شوید .فضانوردی که هیچ راهی برای برگشت بجز تعمیر صفینه فزایش ندارد .اما یکی از چالش ها همیشگی فضانوردی نبود اکسیژن در فضاست پس شما هم باید برای مدتی هم که شده در این بازی با این چالش دست و پنجه نرم کنید .در این مدت که شما در حال تجربه های تازه در فضا هستید با انواع و اقسام بیگانگان رو به رو خواهید شد .این بازی که از  های فکری محسوب می شود وابستگی زیادی به خط داستانی بازی خواهد داشت که به احتمال زیاد برای پارسی زبانان مقداری دشوار باشد.

wth

Shadow Blade:

نینجا ها از استوره های ژاپن هستند که داستان سرایی های زادی  در باره انها صورت گرفته است .بازی های زیادی حول این داستان سرایی ها شکل گرفته است که تازه ترین این بازی ها که قدم به آندروید نهاده است بازی Shadow Blade یا سایه شمشیر است که شما باید در نقش یک نینجا کارشته به نام کورو باید از فنون نینجایی خود استفاده کرده و دشمنان را از میان بردارید .گرافیک خارق العاده گیم پلی جذاب و جلوه های زیبای صوتی از نکات مثبت بازی به شمار می روند .

twqh

Artillery Strike:

در جنگ های مختلفی که روی داده اند همیشه پشتیبانی از نیروی زمینی توسط توپ خانه ها صورت می گرفته است و این توپ خانه ها بودند که نقش تعیین کننده ای را در کمک به نیرو های زمینی با پشتیبانی خوب و بهنگام خود ایفا می کرده اند .

دز بازی Artillery Strike شما فرمانده یکی از این توپ خانه ها در جنگ جهانی دوم هستید که باید با استفاده از امکانات هر چند محدود خود اقدام به نابودی دشمن کنید .البته دشمن نیز طبق معمول مقابله به مثل نموده و دست بسته شما را نظاره نخواهد کرد .این بازی که یکی از بازی های جدید در سبک استراتژی است توانسته علاقه مندان زیادی را در جهان به خود جذب کند .

Artillery-Strike-728x401

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.