بازار کشورهای منطقه تشنه بازی های رایانه ای اسلامی است

مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای با بیان اینکه بازارهای کشورهای منطقه تشنه بازی های رایانه ای با فرهنگ اسلامی است، گفت: باید از این ظرفیت بتوانیم به بهترین نحو ممکن بهره برده و با تولید بازی های جذاب در امر صادرات آن به کشورهای اسلامی کوشا باشیم.
بازار کشورهای منطقه تشنه بازی های رایانه ای اسلامی است
به گزارش روابط عمومی بنیادملی بازی های رایانه ای، “ذبیح الله فیض آبادی” شامگاه گذشته (دوشنبه) در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران اظهار داشت: بازی های رایانه ای صنعت نو و جدیدی در کشور بوده و به لحاظ ویژگی هایش مورد توجه تمامی دولت ها است.
وی گفت: اثربخشی نسبت به کودکان، نوجوانان و جوانان، اثرگذاری در سیاست های دولت ها اعم از فرهنگی، اجتماعی و غیره، سودآوری و آهنگ سریع رشد بازار از جمله ویژگی های این صنعت به شمار می رود.
مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای افزود: ورود هر تکنولوژی اگر با آمادگی کافی در کشور نباشد سبب بروز آسیب هایی هم می شود و بر همین اساس نیز یکی از ماموریت های این بنیاد کاهش آسیب های این صنعت است.
فیض آبادی خاطرنشان کرد: صنعت بازی های رایانه ای مشکلات متعددی برای توسعه دارد که کپی رایت از جمله این معضلات به شمار می رود.
وی ادامه داد: این جشنواره کمک به شناسایی ظرفیت ها و بازیگران حوزه صنعت بازی های رایانه ای می کند تا سرمایه گذاران از مناسب ترین تیم ها برای تولید و ساخت بازی های ارزشمند بهره بگیرند.
آیین اختتامیه «چهارمین جشنواره بازی رایانه‌ای تهران» دوشنبه ۲۱ مهر، در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.