بازی پروانه کاندیدای بهترین بازی سال جهان شد

بازی پروانه: میراث نگهبانان نور که به تازگی در چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای لقب «بازی سال» را دریافت کرد، کاندیدای بهترین بازی سال جهان از سوی گیم کانکشن فرانسه شده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، بازی پروانه: میراث نگهبانان نور که ۲۱ مهرماه در چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران لقب بازی سال را دریافت کرد، کاندیدای بهترین بازی سال جهان از سوی گیم کانکشن فرانسه شده است. گیم کانکشن معتبرترین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی بازی در جهان محسوب می‌شود.
همچنین بازی پروانه: میراث نگهبانان نور در رویداد کژوال کانکت بلگراد کاندید بهترین بازی مستقل و در رویداد گیم کانکشن ۲۰۱۴ آمریکا نیز نامزد دریافت جایزه شده است. ۸۵ هزار نسخه تیراژ اول این بازی که در استودیو berdedbird  تولید شده به فروش رفته است و ۵۰ هزار نسخه تیراژ جدید این هفته با پک جدید به بازار می‌آید.
بازی پروانه: میراث نگهبانان نور علاوه بر کسب جایزه بازی سال از جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، ۷ غزال زرین بازی سال، بهترین بازی اکشن ماجرایی، بهترین جلوه‌های صوتی بازی، بهترین طراحی بازی، بهترین موسیقی بازی، بهترین هنر سه بعدی و بهترین دستاورد سینماتیک را دریافت کرد.
گفتنی است بازی پروانه: میراث نگهبانان نور که با محتوایی بومی و  با هدف ترویج سبک زندگی ایرانی – اسلامی تولید شده پیش از این موفق به کسب جوایزی از نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال نیز گردیده بود.

 

2 thoughts on “بازی پروانه کاندیدای بهترین بازی سال جهان شد

  1. آرمین میگوید:

    خیلی خوبه پیشرفت بزگی تو صنعت گیم ایرانه اما یک سوال در مورد کاندید شدنش در بهترین بازی سال در بین همهی بازی ها است یا در بین بازی های مستقل؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.