مسابقات جهانی دانشجوی بازی ساز با مشارکت ۱۱ کشور برگزار شد

با مشارکت ۱۱ کشور، مسابقات جهانی دانشجوی بازی ساز برگزار شد.

GSGDC

دومین دوره مسابقات جهانی دانشجوی بازی ساز (بازی سازی ۲۴ ساعته) با مشارکت ۱۱ کشور در قالب ۱۱۰ تیم به مدت ۲۴ ساعت (از پنجشنبه تا جمعه) برگزار شد که حاصل آن ساخت ۵۵ بازی بود.

موضوع این دوره از مسابقات “اتحاد و صلح جهانی” بود که در قالب تصویر ذیل در وبسایت مسابقات قرار داده شد و شرکت کنندگان طبق آن به ساخت بازی با این موضوع پرداختند.

Theme_StudentGDC2014

این مسابقات که اولین سبک ۲۴ ساعته در دنیا محسوب می شود، با مدیریت ایران راه اندازی و برگزار شده است. در دوره نخست این مسابقات که سال گذشته برگزار شد، ۱۴۰ تیم از ۲۳ کشور مشارکت داشتند که ۶۲ بازی در بازه زمانی ۲۴ ساعته ساخته شد که می توانید آن را از وبسایت مسابقات www.StudentGDC.com دریافت کنید .

بازی های ساخته شده این دوره بعد از بررسی از روز سه شنبه در وبسایت مسابقات قابل مشاهده و دانلود هستند. داوری مسابقات نیز از هفته آینده آغاز می شود و پس از داوری اختتامیه اسفند ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

جوایز این دوره از مسابقات به ترتیب ۲۰۰۰$، ۱۵۰۰$ و ۱۰۰۰$ است.

کشورهای شرکت کننده بر حسب تعداد تیم های حاضر در مسابقات به ترتیب: ایران، آمریکا، هند، مراکش، فرانسه، برزیل، اندونزی، ترکیه، اردن، پاکستان و ویتنام بوده اند.

با توجه به مشکلات زیادی که در برگزاری این دوره رخ داد و کاملا مستقل بودن آن، بازی های ارسال شده از کیفیت بالاتری نسبت به سال گذشته برخوردار هستند و امید می رود با برنامه ریزی بهتر، سال آینده مسابقات پرشور تری را شاهد باشیم.

با سپاس

حمزه آزاد / بنیانگذار و رییس مسابقات

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.