Assassin’s Creed 2015 !!!!!!

عنوانی بهتر برای این خبر پیدا نکردم! چند روزی هست که بازی Unity وارد بازار های جهانی شده و شرکت یوبیسافت به فکر یک نسخه ی جدید از این بازی در سال ۲۰۱۵ میباشد . اطلاعات بیشتر در ادامه ..

بر اساس اطلاعات منتشر در وبسایت Kotaku ( که فکر میکنیم فعلا در حد شایعه است ) ، نسخه ی بعدی سری بازی های اساسین در حال ساخت است و پاییز ۲۰۱۵ منتشر میشود.وقایع بازی در قرن ۱۹ و در شهر لندن اتفاق می افتد . همچنین نام Victory برای این نسخه انتخاب شده است . فعلا پلتفرم های PC – Ps4 و Xbox one برای این بازی تایید شده و امکان اضافه شدن کنسول های نسل هفتمی هم حدس زده میشود  . یک تیم توسعه دهنده جدید هم در این امر یوبی سافت را یاری میکنند . نمونه هایی از کار این تیم را میتوان در بسته الحاقی Assassin’s Creed 3: The Tyranny of King WashingtonRead و Assassin’s Creed 4: Freedom Cry مشاهده کرد که استقبال چندانی از این دو DLC نشد .

عده ای از منتقدین صاحب نظر ، عقیده دارند که انتشار نسخه ی پی در پی و متوالی از این بازی میتواند بر روی کیفیت هر نسخه تاثیر منفی داشته باشد و از اعتبار نام این بازی بکاهد . همچنین عقیده دارند که بهتر است یوبی سافت برروی هر بازی وقت بیشتری گذاشته تا یک عنوان موفق روانه ی بازار کند . مشابه همین مشکل ( البته به نظر بعضی ) را میتوان در سری بازی کال آف دیوتی هم مشاهده کرد . نظر بنده هم دقیقا همین هست .البته ما در حدی نیستیم که بخواهیم کار شرکت های بزرگ بازی ساز را زیر سوال ببریم . به هر حال هر شرکتی سیاست های خاص خودش را دارد که ما بی خبریم .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.