تاخیر دوباره‌ی انتشار بازی The Witcher 3: Wild Hunt

استودیوی CD Projekt RED به تازگی و در اطلاعیه ای خبر تاخیر دوباره‌ی انتشار بازی The Witcher 3: Wild Hunt را منتشر کرد .این بازی برای فوریه ۲۰۱۵ برنامه ریزی شده بود .

این استودیو تاریخ جدید او احتمالا قطعی بازی را هم اعلام کرد . طبق این اطلاعیه ، تاریخ ۱۹ می ۲۰۱۵ ( ۱۲ هفته بعد از آخرین تاریخ اعلام شده) در نظر گرفته شده است . CD Projekt RED دلایلی برای این تاخیر مجدد هم آورده است که در ادامه به خلاصه ای از آن اشاره میکنیم .

CD Projekt RED : ما زمانی که شروع به ساخت بازی The Witcher 3: Wild Hunt کردیم میدانستیم که یک بازی مشهور و نامجو در بین طرفداران خود خواهد شد . پس باید حساسیت های خاصی هم روی این عنوان میداشتیم تا یک عنوان بی عیب و نقص وارد بازار های جهانی بکنیم .

حالا با رسیدن به انتهای ساخت عنوان متوجه جزئیات زیادی شدیم که نیاز به تصحیح شدن و تغییر دارد . زمانیکه مهم ترین بازی استودیو خودمان را منتشر میکنیم ، باید مطمئن باشیم که کاربر در طول لذت بردن از بازی به باگ یا محدودیتی برخورد نمیکند . ( بعضی از سازنده ها یاد بگیرن واقعا )

تیم ما بی وقفه در حال رفع مشکل ها و تصحیح کردن محدودیت ها میباشد و برای اینکار نیاز به ۱۲ هفته ی دیگر داریم و تاریخ انتشار بازی The Witcher 3: Wild Hunt را ۱۹ می ۲۰۱۵ اعلام میکنیم .

با عرض معذرت و غیره ….

حاللا باید منتظر انتشار این بازی باشیم و ببینیم که آیا این وقت گرفتن های استودیو های سازنده برای رفع مشکلات و باگ ها کار ساز بوده یا خیر ….

 

One thought on “تاخیر دوباره‌ی انتشار بازی The Witcher 3: Wild Hunt

  1. مهرداد میگوید:

    ای باباااااا …
    اینا هم سرکار گذاشتن ملت رو 🙁
    بازی بدون باگ که نمیشه.چه اصراریه اخه.
    اینم بیاد گیمرهای غیور ایران باگ میگیرن….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.