انتشار Resident Evil Revelations 2 تاخیر خورد

بازی Resident Evil Revelations 2 هم به لیست عنوان هایی که به دلایل مختلف تاریخ انتشارشان عوض شده و به تاخیر افتاده ، اضافه شد . تاریخ انتشار هر ۴ اپیزود این بازی در ادامه …

اپیزود اول این بازی در تاریخ ۲۵ فوریه _ ۶ اسفند ( یک هفته تاخیر نسبت به تاریخ قبلی ) در سراسر جهان منتشر میشود .

تاخیر انتشار هر ۴ اپیزود ( اعلام شده توسط CapCom) :

اپیزود ۱ : ۲۵ فوریه ( ۶ اسفند)

اپیزود ۲ : ۴ مارس ( ۱۳ اسفند )

اپیزود ۳ : ۱۱ مارس ( ۲۰ اسفند)

اپیزود ۴ : ۱۸ مارس ( ۲۷ اسفند )

هر اپیزود این بازی ۵٫۹۹ دلار قیمت گذاری شده است و تمامی این اپیزود ها را تنها با قیمت ۲۴٫۹۹ دلار میتوان تهیه کرد . اگر این بازی را به صورت پکیج ( خرید تمامی اپیزودها به صورت یکجا) تهیه کنید دو اپیزود دیگر درباره شخصیت های Moria و Natalia – و همچنین یک کاراکتر جدید دیگر به نام Hunk به عنوان هدیه دریافت میکنید .

نسخه ی فیزیکی این بازی همزمان با انتشار اپیزود چهارم یعنی ۱۰ مارس آماده ی خرید میشود . با خرید این نسخه ی فیزیکی محتویات زیر هم قابل دریافت میشود

۱-اضافه شدن شخصیت Albert Wesker

۲-اضافه شدن بخشی به نام Throwback Stage Pack Mode که صحنه هایی از نسخه های قبلی سری بازی Resident Evil را به نمایش میگذارد .

۳-چهار لباس جایگزین برای شخصیت های اصلی .

**** تمامی محتویات نام برده در بالا را میتوان جدا و به صورت دیجیتالی خرید و دریافت کرد .

در داستان بازی Barry به دنبال دخترش Moira Burton سر به جزیره میزند و در جزیره به دختر کوچکی به نام Natalia Korda برخورد میکند . او یک قدرت عجیب و غریب دارد که به او این اجازه را میدهد تا حضور دشمنان و اشیای پنهان را احساس کند . بازیکنان هم در طول انجام بازی میتوانند بین کاراکتر ها سوئیچ کنند ( مانند بازی GTA V) .

۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.