اسکرین شات های جدیدی از بازی Street Fighter V

رویداد Taipei Game Show 2015 هم برگزار شد و شرکت کپکام نمایش خوبی از بازی در حال انتشار خودش ، Street Fighter V نشان داد . با اسکرین شات هایی از این بازی همراه ما باشید.

دمویی از این بازی در رویداد TGS 2015 اجرا شد که گرافیک آن واقعا باورنکردنی بود . با این حال طرفداران این عنوان باید ماه ها منتظر انتشار رسمی این بازی باشند . در رویداد Taipei Game Show سال پیش هم دمویی از این بازی به اجرا گذاشته شد اما نتوانست انتظار های گیمر ها و صاحب نظران را برآورده سازد و این موضوع نشان میدهد که CapCom اهمیت ویژه ای به این پروژه دارد و طرفداران این دسته از سبک های بازی باید منتظر نسخه ی نهایی Street Fighter V با تغییرات بسیار زیاد باشند . اقای Yoshinori Ono وجود سه کاراکتر Ryu, Chun-Li و Charlie را در این بازی تایید کرد .

در ساخت این بازی از موتور Unreal Engine نسخه ۴ استفاده شده است . Street Fighter V در بین کنسول ها انحصارا برای PS4 منتشر میشود اما برای PC هم پورت میشود .

اسکرین شات ها :

street-fighter-v-taipei-game-show-screenshot-4 street-fighter-v-taipei-game-show-screenshot-2 street-fighter-v-taipei-game-show-screenshot-1street-fighter-v-taipei-game-show-screenshot-3

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.