دانلود ۴۰ هزار نسخه‌ای بازی آندروید آسمان‌دژ

تولیدکننده بازی رایانه‌ای آسمان‌دژ از دانلود ۴۰ هزار نسخه‌ای اندروید بازی رایانه‌ای آسمان‌دژ در کافه بازار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به نقل از تسنیم، “فرزام ملک‌آرار” در خصوص موفقیت بازی آسمان‌دژ در جلب مخاطب داخلی و خارجی، اظهار داشت: این بازی در سال ۲۰۱۳ تولید و وارد بازار شد و توانست رتبه نخست بازی‌های مستقل رایانه‌ای را جشنواره این بازی‌ها در آلمان به خود اختصاص دهد.

وی ادامه داد: این بازی در ابتدا به صورت نسخه آنلاین عرضه شد اما بعد از تلاش برای عرضه رایگان نسخه اندرویدی آن در کافه بازار، تا به حال ۴۰ هزار دانلود داشته است و نشان می‌دهد اگر بازی‌ها از کیفیت خوبی برخوردار باشد می‌تواند گوی سبقت را از نمونه خارجی ربوده و به تقاضای مخاطب داخلی پاسخ دهد.

این تولیدکننده بازی‌رایانه‌ای همچنین گفت:‌ فضای این بازی در حوزه علمی تخیلی اجرا می‌شود و در تولید آن از تکنولوژی‌های روز این حوزه استفاده کردیم.

وی افزود : در محتوای این بازی هیچ نوع خشونتی به کار نرفته و در رصد دانلود‌ها به این نتیجه رسیدیم که کاربران در محدوده سنی ۸ تا ۶۰ ساله به این بازی اقبال نشان‌داده‌اند. این بازی هر لحظه در فضای مجازی قابل ارائه است و زمان بازی دست بازیکن است چراکه بازی در همان مرحله اتمام کار کاربر ذخیره می‌‌شود؛ ضمن اینکه سبک این بازی زنده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.