با تریلری از Resident Evil Revelations 2 همراه ما باشید

شرکت Capcom به تازگی تریلری از بازی Resident Evil Revelations 2 منتشر کرده است که میتوانید در ادامه از گیم لایو دانلود کنید .

در این تریلر کاراکتر اصلی داستان به تصویر کشیده شده و تلفیقی از ۴ اپیزود داخل بازی میباشد که صحنه های اکشن خیلی زیبایی دارد . همانطور که قبلا هم اشاره شد ، انتشار این بازی به صورت ایپزودیک هست و هر هفته یک اپیزود از این بازی منتشر میشود . اپیزود اول این عنوان ( اروپا ) در تاریخ ۲۵ فوریه میباشد و قسمت آخر آن ۱۸ مارس ( ۲۷ اسفند).

تاخیر انتشار هر ۴ اپیزود ( اعلام شده توسط CapCom) :

اپیزود ۱ : ۲۵ فوریه ( ۶ اسفند)

اپیزود ۲ : ۴ مارس ( ۱۳ اسفند )

اپیزود ۳ : ۱۱ مارس ( ۲۰ اسفند)

اپیزود ۴ : ۱۸ مارس ( ۲۷ اسفند )

هر اپیزود این بازی ۵٫۹۹ دلار قیمت گذاری شده است و تمامی این اپیزود ها را تنها با قیمت ۲۴٫۹۹ دلار میتوان تهیه کرد . اگر این بازی را به صورت پکیج ( خرید تمامی اپیزودها به صورت یکجا) تهیه کنید دو اپیزود دیگر درباره شخصیت های Moria و Natalia – و همچنین یک کاراکتر جدید دیگر به نام Hunk به عنوان هدیه دریافت میکنید .

نسخه ی فیزیکی این بازی همزمان با انتشار اپیزود چهارم یعنی ۱۰ مارس آماده ی خرید میشود . با خرید این نسخه ی فیزیکی محتویات زیر هم قابل دریافت میشود

۱-اضافه شدن شخصیت Albert Wesker

۲-اضافه شدن بخشی به نام Throwback Stage Pack Mode که صحنه هایی از نسخه های قبلی سری بازی Resident Evil را به نمایش میگذارد .

۳-چهار لباس جایگزین برای شخصیت های اصلی .

**** تمامی محتویات نام برده در بالا را میتوان جدا و به صورت دیجیتالی خرید و دریافت کرد .

در داستان بازی Barry به دنبال دخترش Moira Burton سر به جزیره میزند و در جزیره به دختر کوچکی به نام Natalia Korda برخورد میکند . او یک قدرت عجیب و غریب دارد که به او این اجازه را میدهد تا حضور دشمنان و اشیای پنهان را احساس کند . بازیکنان هم در طول انجام بازی میتوانند بین کاراکتر ها سوئیچ کنند ( مانند بازی GTA V) .

دانلود تریلر :

۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.