انتشار نسخه ی کامپیوتر بازی Gta V دوباره به تاخیر افتاد

امروز راک استار با خبر های خوب و بد طرفداران GTA را متحیر و ناراحت کرد . خبر بد در مورد انتشار نسخه ی کامپیوتر بازی GTA V هست که دوباره به تاخیر افتاد و اما خبر خوب …

Rockstar Games تاریخ انتشار بازی GTA V را به تعویق انداخت و روز ۱۴ آپریل ۲۰۱۵ ( ۲۵ فروردین ) را به عنوان تاریخ انتشار جدید این عنوان اعلام کرد . ( قبلا ۲۴ مارس – ۴ فروردین بود )

راک استار هم مثل سایر شرکت های بازی سازی ، دلیل این تاخیر مجدد را ” بررسی بیشتر جزئیات گرافیکی و مطمئن شدن از سیقل های داده شده به بازی ” اعلام کرد .البته انتشار بازی Grand Theft Auto Online Heists در ماه مارس هم میتواند یکی از دلایل تاخیر مجدد GTA V باشد . راک استار در ادامه گفت برای قدردانی از صبر و شکیبایی به کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند ، مبلغ ۲۰۰ هزار دلار درون بازی هدیه داده میشود و PC باز ها اطمینان کامل داشته باشند که شاهد یک بازی با گرافیک بیشتر و تکنیک بالا خواهند بود .

بعد از اعلام این خبر بد ، صحبت هایی هم از بازی Grand Theft Auto Online Heists شد و ۱۰ مارس – ۱۹ اسفند به عنوان تاریخ انتشار این عنوان (فعلا) تایید شده است . پلتفرم های مقصد این بازی PS4, Xbox One, PS3 و Xbox 360 میباشد .

gta-v-wallpaper(GameLive.ir)

اسکرین شات هایی هم از Grand Theft Auto Online Heists منتشر شده که در ادامه با کیفیت ۱۰۸۰P مشاهده خواهید کرد .

online-heists-screenshot-10(GameLive.ir) online-heists-screenshot-8(GameLive.ir) online-heists-screenshot-3(GameLive.ir) online-heists-screenshot-2(GameLive.ir) online-heists-screenshot-1(GameLive.ir)

۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.