تاریخ انتشار بازی Until Dawn

امروز سایت ایتالیایی گیم استاپ ، تاریخ انتشار جدید برای بازی Unit Down اعلام کرد . طبق گفته های وبسایت ، این عنوان در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد . اطلاعات بیشتر در ادامه

تصویری از لیست شدن این بازی را مشاهده میکنید .

until-dawn-1425206039134003(GameLive.ir)

Until Dawn یک عنوان ترسناک است که توسط شرکت سونی در همایش Gamescom 2012 بصورت انحصاری بر روی PS3 معرفی شد . این بازی توسط استودیو Supermassive Games و با حق نشر سونی در حال ساخت می باشد .

سازندگان بازی در زمان معرفی اعلام کردند این بازی از تمامی پتانسیل و قابلیت های Playstation Move به بهترین شکل استفاده خواهد کرد و توسط این تکنولوژی شما تجربه ای متفاوت را در ژانر وحشت خواهید داشت .

داستان بازی Until Dawn توسط دو تن نویسندگان ژانر وحشت یعنی اقایان Larry Fessenden و  Graham Reznick نوشته شده است . در کارنامه این دو نفر اثاری نظیر I Can See You ، Beneath ، Wendigo و The Last Winter به چشم میخورد .

داستان بازی Until Dawn پیرامون گروهی از افراد نوجوان است که تصمیم می گیرند از مکانی دورآفتاده و مرموز که در گذشته گروهی در آنجا ناپدید شده اند ، دیدن کنند .

 

به گفته سازندگان ، بازی در شب آغاز میشود و اتفاقات بازی در ۷ ساعت بصورت Real Time روایت میشود . در این ۷ ساعت شما نقش هفت کاراکتر را به عهده دارید و همانطور که از نام بازی مشخص است ( Until Dawn / تا سپیده دم ) باید ۷ ساعت دوام بیاورید تا صبح و طلوع خورشید را ببینید . این تنها راه برای زنده ماندن است و نکته جالب این است تمامی تصمیمات شما بر روی نوع پیشبرد داستان بازی تاثیر گذار است .

براساس نوع عملکرد شما ممکن است کاراکترهای بیشتری در بازی کشته شوند و یا تعداد بیشتری از آنها تا صبح زنده بمانند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.