ویدئویی از مراحل ساخت گیم پلی بازی Mad Max

گیم اینفورمر به تازگی و در مصاحبه ای که با مدیر پروژه های بازی Mad Max آقای Frank Rook و John Fuller داشته ، ویدئویی از مراحل ساخت گیم پلی این عنوان منتشر کرده که در ادامه میتوانید مشاهده کنید .

Mad Max یک عنوان سوم شخص جهان آزاد است که بر مبنای نبرد بوسیله ی خودرو طرحی شده، اساس طرحی این عنوان سری فیلم های Mad Max می باشد. داستان بازی پس از غارت کردن خودروی مکس یعنی “ردگیر وی هشت” رقم می خورد و مکس برای بازپس گرفتن خودروی افسانه ای خود به سفری طولانی و پرمخاطره اقدام می نماید.

استودیوی آوالانچ عنوان کرده است که جهان بازی در کشور خاصی طرحی نشده است و در حقیقت بر مبنای جهان افسانه ای سری فیلم های Mad Max پایه ریزی شده است.پس باتوجه به تقلیدی بودن بازی Mad Max از سری فیلم های ان می توان پی به شباهت های جزئی و ساختاری آن ها به یکدیگر برد.

در عنوان Mad Max گیمر کنترل شخصیت اصلی بازی یعنی مکس را بر عهده می گیرد. مکس یک آدم کش خطرناک است که حمله هایش برای از پا در آوردن هر سبک دشمنی کارایی دارد. سلاح گرم او دو لول شکاری کوتاهی است.

چند وقتی هست که از این عنوان سبک نقشه باز خبری منتشر نمیشد اما در این ویدئو به طور کامل از عملکرد Avalanche Studios در ساخت بازی Mad Max آگاه میشوید و قطعه هایی از گیم پلی این عنوان را میتوانید مشاهده کنید .

بازی Mad Max در تاریخ ۴ سپتامبر ( ۱۳ شهریور ) برای پلتفرم های PC, SteamOS, PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد .

 

 

۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.