بازی موبایل حفاری بی نهایت منتشر شد

” حفاری بی نهایت” یک بازی اندرویدی برای گوشی های هوشمند است که توسط استودیوی بازی سازی سورنا تولید شده است و هدف آن کسب رکورد بالاتر است.معرفی و اسکرین شات در ادامه

d

بازی “حفاری بی نهایت” یک بازی هیجان انگیز و با فضای فانتزی است و شما در نقش کاراکتر اصلی بازی می بایست بروی سنگ های مختلف که در روبروی شما ظاهر می شوند، تاچ کنید تا از میان برداشته شوند و با توجه به محدودیت زمانی شما باید سرعت عمل بالایی داشته باشید تا بیشتر حفاری کنید و به پیش بروید، دقت و سرعت عمل در تصمیم گیری دو معیار اصلی در این بازی محسوب می شوند. هدف بازی کسب رکورد بالاتر و حفاری بیشتر و کندن سنگ های مختلف است.

Presentation_01(GameLive.ir)

داشتن اینترنت برای اجرای بازی ضروری نیست ولی اگر امکان اتصال به اینترنت را دارید، حتما این کار را بکنید چون، بخش های جالبی برای رقابت بین شما و دوستان تان در بازی وجود دارد.

Presentation_04(GameLive.ir)

اگر با اکانت گوگل خود وارد بازی شوید می توانید کلیه افتخارات و امتیازهای خود را در بخش “افتخارات” و “مدال ها” مشاهده نمائید و در بین دوستان خود و تمام کسانی که این بازی را انجام داده اند، رقابت کنید. و اگر دوستان زیادی در اکانت گوگل خود دارید، متوجه خواهید شد که رقابت با آنها در این بازی لذت بخش خواهد بود. پس پیشنهاد می کنیم که با اکانت گوگل خود وارد بازی شوید تا قابلیت جدید بازی برای شما نمایان گردد.

Presentation_05(GameLive.ir)

در به روز رسانی های آینده کاراکتر های جدید، مراحل جدید و بخش های مختلف دیگر به بازی اضافه خواهند شد.

برای استفاده بهینه از قابلیتهای بازی و ذخیره اطلاعات بازی می بایست آخرین نسخه نرم افزار Google play services بر روی موبایل و تبلت شما نصب شده باشد.

Presentation_02(GameLive.ir)

اسکرین شات هایی از این بازی :

1 (2)(GameLive.ir)

1 (1)(GameLive.ir)

1 (6)(GameLive.ir)

1 (5)(GameLive.ir)

1 (4)(GameLive.ir)

1 (3)(GameLive.ir)

 


سایت سازنده بازی : http://sourenagames.com

لینک دانلود بازی از مایکت: دانلود بازی حفاری بی نهایت از مایکت

لینک کمکی دانلود بازی: دانلود بازی فاری بی نهایت از گوگل استور

لینک کمکی دانلود بازی: دانلود بازی حفاری بی نهایت از سایت سورنا

لینک کمکی دانلود بازی از بازار( به زودی): دانلود بازی حفاری بی نهایت از کافه بازار

۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.