اطلاعات جدیدی از بازی Call of Duty Black Ops 3

مدیر بخش ساخت و توسعه ی نسخه ی کامپیوتر بازی Call of Duty Black Ops 3 در توییتر خودش به چند سوال طرفداران پاسخ داد . در ادامه میتوانید اطلاعات جدیدی از این بازی به همراه سیستم موردنیاز مشاهده کنید .

ایشان در ابتدا تایید کردند بخش آنلاین تمامی بازی ها برروی سرور های اختصاصی قدرتمند اجرا میشوند که نمونه ای از این میزبانی را برروی سری بازی های Black Ops دیده ایم . طبق گفته های ایشان ، سازنده های بازی مایل به اعمال محدودیت برروی فریم ریت نیستند اما در بعضی شرایط برای بالانس و بهینه کردن سرور ها لازم است . خوشبختانه در بخش ” زامبی ” و مراحل عادی بازی شاهد این نوع محدودیت ها نیستیم و فقط در بخش مولتی پلیر فرکانس برروی ۲۰۰ محدود خواهد شد و در بعضی موارد شبیه به بازی Call of Duty: Black Ops 2 خواهد بود .

طی مصاحبه ای که اخیرا خانم Mark Lamia از استودیوی Treyarch با پورتال خبری VG247 داشتند اعلام کردند که یک تیم حرفه ای برروی نسخه ی PC بازی Call of Duty Black Ops 3 کار میکنند و قصد دارند که یک تجربه ی ایده آل در بازی را به گیمر ها القا کنند . این استودیو در حال حاضر برروی بهبود ویژگی های بازی و پلتفرم ها کار میکند .

سیستم موردنیاز برای اجرای بازی :

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
Cpu : Intel Core i3-530 @ 2,93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.60 GHz
Memory : 6 GB
Video : 1 GB of video memory, NVIDIA GeForce GTX 470 / ATI Radeon HD 6970
DirectX : 11
Sound Card : DirectX-compatible

این بازی در تاریخ ۶ نوامبر ( ۱۵ آبان ) برای پلتفرم های PC, PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد .

۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.