تریلرهای زیبا از پروژه Hololens ماکروسافت

در رویداد ” Build 2015 ” شرکت ماکروسافت از نمونه ی تقویت شده ی عینک های واقعیت مجازی خودش که Hololens نام گرفته ، رونمایی کرد . در ادامه میتوانید تریلرهای زیبایی از این عینک ها مشاهده کنید.

با هالو لنز شما یک میدان دید کامل و طبیعی دارید و تفاوتی را حس نمی کنید اما وقتی که اشیای مجازی را برای شما به صورت واقعیت به نمایش در می آورد بسیار گیج کننده و شگفت انگیز است گویی شما را سحر و جادو می کند و انگار که شما در سرزمین عجایب قدم می گذارید همه چیز آن قدر واقعی هستند که شما بعضی وقت ها فکر می کنید که واقعا آن ها به اطراف شما افزوده شده اند و ممکن است که عینک را برای یک لحظه بردارید و ببینید که آیا آن ها واقعا هستند یا خیر!

درست است که هالو لنز یک محصول خارق العاده است اما در بیشتر موارد به پروژه Oculus شباهت دارد. ( Oculus پروژه ای بود که توسط فیسبوک خریداری شد ).

در واقع هر دو آن ها سعی دارند شما را در دنیای مجازی معلق کنند و شما اکنون هر چیز مجازی که روزی تنها داخل یک صفحه نمایش می توانستید ببینید را با استفاده از هالو لنز لمس خواهید کرد!

هالو لنز تقریبا سال پیش از سوی ماکروسافت اعلام شد و طبق گفته های سازنده ، برروی ویندوز ۱۰ اجرا خواهد شد اما اینکه چه زمانی این پروژه نهایی میشود و در دسترس عموم قرار میگیرد فعلا معلوم نیست .

دانلود تریلر اول :

دانلود تریلر دوم :

دانلود تریلر سوم :

۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.