بازی اول شخص سبک پارکور به نام Downward

Downward یک بازی اول شخص سبک پارکور و پرش آزاد هست که توسط استودیوی Paracal Games Studio در مراحل ساخت است . در ادامه میتوانید تریلر و تصاویری از این بازی مشاهده بفرمایید.

تیم سازنده امیدوار است تا زمستان ۲۰۱۶ بتواند این عنوان نقشه باز را وارد بازار های جهانی کند . تصمیم هایی در رابطه با عرضه Downward برای لینوکس و مک هم گرفته شده اما این موضوع فعلا جز اولویت های Paracal Games نیست .

نقش اصلی این بازی در طی سفری که به شرق دارد در مکانی اسرار آمیز و مبهم سرگردان میشود . او با ویرانه های باستانی از آخرین تمدن ها مواجه میشود و میل شدیدش برای به دنبال دانش رفتن او را در جستجو و مکاشفه هدایت میکند . پارکور و پازل ( معمایی بودن ) جز اصلی بازی Downward میباشد .

سازنده که در حال ساخت بازی با موتور Unreal Engine 4 میباشد گفته برای تکمیل کردن و به اتمام رساندن داستان اصلی بازی نیاز به ۱۰ ساعت گیمپلی میباشد .

تصاویر :

downward_0526-4(GameLive.ir) downward_0526-5(GameLive.ir) downward_0526-6(GameLive.ir) downward_0526-9(GameLive.ir) downward_0526-8(GameLive.ir) downward_0526-2(GameLive.ir) downward_0526-1(GameLive.ir) downward_0526-7(GameLive.ir)
downward_0526-3(GameLive.ir)

 

 

دانلود تریلر :

۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.