مرحله دوم ارسال آثار به دومین جشنواره بازیسازان مستقل ایران آغاز شد

مرحله دوم ارسال آثار به دومین جشنواره بازیسازان مستقل ایران آغاز شد

 

داوری‌های اولیه آثار در مرحله اول ارسال، به پایان رسید و داوران محترم در حال بارگذاری نظرات و امتیازات خود در صفحات اثر هستند.

هم اکنون مرحله دوم ارسال آثار و همچنین ارتقا آثار ارسالی در مرحله دوم آغاز شده است و شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را در سامانه جشنواره بارگذاری نمایند.

لازم به ذکر است با پایان یافتن مهلت مرحله نخست ارسال اثر به دومین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران، ۲۰۰ اثر به این دبیرخانه ارسال گردید و از ۱۰ تیر تا ۲۰ مرداد مرحله دوم ارسال آثار می‌باشد.

از تاریخ ۲۱ مردادماه نیز داوری نهایی انجام می‌شود و صرف نظر از داوری اولیه، تیم داوری کلیه آثار را بررسی می‌نمایند و نظرات و امتیازات را در صفحه آثار وارد می‌کنند.

همچنین آیین اختتامیه دومین جشنواره بازیسازان مستقل ایران به همراه اختتامیه دومین دوره مسابقات جهانی دانشجوی بازی ساز به مدیریت شرکت بازی سازان جوان، اواخر شهریورماه در تهران برگزار می‌گردد.

دبیرخانه جشنواره بازیسازان مستقل ایران برای دوره دوم جامع‌ترین جشنواره حوزه گیم ایران، جوایز برگزیدگان را به شرح ذیل اعلام نموده است:

بخش اصلی : بازی رایانه شخصی، موبایل، تحت وب

بهترین بازی مستقل سال : هفت سکه طلا

انتخاب بخش ویژه: پنج سکه طلا

انتخاب ویژه هیات داوران: سه سکه طلا

طراحی هنری برتر: دو سکه طلا

صدا و موسیقی برتر: دو سکه طلا

طراحی بازی برتر: دو سکه طلا

فناوری برتر: دو سکه طلا

برترین نوآوری و ایده: دو سکه طلا

برترین بازی منتخب مردمی: یک سکه طلا

 

بخش‌های جنبی:

طراحی کاراکتر: برگزیده: یک سکه طلا، شایسته تقدیر: یک نیم سکه

بازی نامه: برگزیده: یک سکه طلا، شایسته تقدیر: یک نیم سکه

مقالات: هر بخش: یک نیم سکه طلا (چهار بخش)

نقد بازی: هر بازی یک نیم سکه طلا (سه بازی)

فناوری: برای نفرات اول تا سوم: دو سکه، یک سکه، یک نیم سکه طلا

 

 

همچنین کمک به ارتقا و تجاری سازی آثار و نشر بهتر این بازی‌ها در بازار داخل و خارج طبق مذاکرات صورت گرفته با ناشرین داخلی و خارجی، جذب سرمایه گذار برای توسعه پروژه‌ها و جذب نیروها و تیم‌ها و حمایت از آنها، کمک به حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و دیده شدن بهتر آثار، از دیگر امتیازات بازی‌های برگزیده می‌باشد.

 

۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.