گیمزکام : اسکرین شات های جدید از CoD: Black Ops 3

شرکت Activision یک سری اسکرین شات های جدید زیبا از بازی CoD: Black Ops 3 در گیمزکام ۲۰۱۵ به نمایش گذاشت که از بخش های تک نفره و چند نفره بازی تهیه شده است .

فاز بتای بخش چند نفره بازی Call of Duty: Black Ops 3 در ماه آگوست برای سه پلتفرم PC ، PS4 و Xbox one قابل اجرا خواهد بود اما طبق خبر هایی که اخیرا منتشر شده ، دارندگان PS4 زودتر به این نسخه ی بتا دسترسی خواهند داشت .این نسخه ی بتا از تاریخ ۱۹ تا ۲۳ آگوست برای پلتفرم PS4 و از تاریخ ۲۶ تا ۳۰ آگوست برای کامپیوتر و ایکس باکس وان آماده ی دریافت خواهد شد . هدف از این نسخه ی بتا ، تست کردن بخش های مختلف مد چندنفره و امکانات جدیدی که به آن اضافه شده ، میباشد . البته این نسخه ی بتا را کسانی دریافت میکنند که بازی Call of Duty: Black Ops 3 را برای پلتفرم های گفته شده ، پیش خرید کرده اند .

بازی Black Ops 3 به دو صورت دیجیتالی و فیزیکی هم برای کنسول های PS3 و Xbox360 در تاریخ ۶ نوامبر وارد بازار خواهد شد .

تصاویری از بخش مولتی پلیر :

 

black_ops_3_mp_gamescom_Stronghold(GameLive.ir) black_ops_3_mp_gamescom_Ruin_Prophet_-Evac_(GameLive.ir) black_ops_3_mp_gamescom_Ruhanga(GameLive.ir) black_ops_3_mp_gamescom_Evac(GameLive.ir) black_ops_3_mp_gamescom_Combine(GameLive.ir)

تصاویری از بخش تک نفره :

black_ops_3_sp_gamescom_Through_the_Lotus_Towers(GameLive.ir) black_ops_3_sp_gamescom_Provocation(GameLive.ir) black_ops_3_sp_gamescom_Lotus_Towers(GameLive.ir) black_ops_3_sp_gamescom__In_-Darkness(GameLive.ir)

۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.