گیمزکام : تریلر و تصاویر فوق العاده از Rise of the Tomb Raider

در کنفرانس خبری ماکروسافت تریلر گیم پلی و تصاویر زیبایی از بازی Rise of the Tomb Raider منتشر شد . مشاهده تریلر و تصاویر به همراه جزئیات بیشتر در ادامه …

شرکت Crystal Dynamics دوباره توضیح داد بازیکنان میتوانند در مکان های موقتی که در طول بازی ” لارا کرافت ” با آنها برخورد میکند ( Basecamp ها ) مهارت های خود ، اسلحه ها و … را آپگرید کنند . یکی دیگر از ویژگی های Rise of the Tomb Raider ، قابلیت شخصی سازی سبک بازی کاراکتر لارا میباشد که راه های زیادی را برای بازی کردن با او فراهم میکند .

این بازی سال پیش و در مراسم گیمزکام ۲۰۱۴ انحصارا برای Xbox معرفی شد اما حالا برای ویندوز ۱۰ و استیم هم در سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد . کاربران PS4 هم میتوانند این بازی را در تعطیلات ۲۰۱۶ خریداری و دریافت کنند . Rise of the Tomb Raider در تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان ) برای پلتفرم های Xbox one و Xbox 360 منتشر خواهد شد .

تصاویر :

tomb_raider_new_poster(GameLive.ir) rise_of_the_tomb_raider_gamescom_2015-4(GameLive.ir) rise_of_the_tomb_raider_gamescom_2015-3(GameLive.ir) rise_of_the_tomb_raider_gamescom_2015-2(GameLive.ir) rise_of_the_tomb_raider_gamescom_2015-1(GameLive.ir)

تریلر :

۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.