چند قدم تا انتشار قتل در کوچه‌های طهران ۲

بازی قتل در کوچه‌های طهران ۱۳۱۲ با موفقیت زیادی همراه بود و توانست داستانی زیبا را در کنار گیم‌پلی‌ای جذاب به تصویر بکشاند. هم‌اکنون و بعد از مدت‌ها انتظار نسخه‌ی دوم این بازی که در سال ۱۳۹۴ روی می‌دهد به انتهای ساخت خود نزدیک و آماده‌ی عرضه شده است.

گیم‌پلی بازی مبتنی بر حل پازل‌های تعاملی با محیط (برداشتن اشیا، ترکیب و استفاده از آن‌ها) است. هم‌چنین با توجه به کارآگاهی بودن داستان، بیش از ۳۳ کاراکتر همراه با ۱۸۰۰ خط دیالوگ در بازی به چشم می‌خورد. مینی گیم‌های متعدد و اسناد و مدارک و PDA همراه کاراکتر اصلی جذابیت بازی را بیش از پیش کرده است.

1(GameLive.ir) 2(GameLive.ir) 3(GameLive.ir)
محیط‌های بازی با وسواس زیادی طراحی گشته؛ شبیه‌سازی تهران و شهرستان‌های اطراف مثل ولیعصر، اداره‌ی آگاهی، عکاسی ورامین و … به خوبی کار شده است. بیش از ۱۵۰ انیمیشن برای این بازی در نظر گرفته شده و ۲۵ دقیقه موشن کمیک به هرچه جذاب‌تر شدن روایت بصری کمک کرده است.
4(GameLive.ir) 5(GameLive.ir) 6(GameLive.ir)

استفاده از نام آشناترین دوبلورهای کشور مثل استاد سعید مظفری، موسیقی‌هایی کاملا هماهنگ با تم بازی و داستانی نفس‌گیر بر اساس قتل‌های سریالی، قطعا قتل در کوچه‌های تهران ۱۳۹۴ را به یکی از برترین بازی‌های ادونچر داخلی تبدیل خواهد کرد.

۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.