معرفی بازی فارم تیف

بازی فارم تیف یک بازی سرگرم کننده آنلاین رقابتی است که توسط استودیوی هگزی پیکسل در حال تولید است و تا چند روز آینده در کافه بازار منتشر می شود. بازی توپ های تنبل تجربه قبلی این استودیو بوده که سال گذشته در کافه بازار منتشر شده است و با استقبال گسترده ای از کاربران روبرو شد.

1

در بازی فارم تیف شما صاحب یک مزرعه، یک الاغ و یک گاو می باشید. شما می توانید با الاغ خود به مزرعه داران دیگر که در بازی فعال هستند حمله کنید و محصولاتشان را غارت کنید. در هر غارت زمان شما محدود است و میبایست مقدار معینی از محصولات آن مزرعه را به غارت ببرید. با بدست آوردن منابع بیشتر خواهید توانست سکه بیشتری نیز به دست آورید. برای داشتن غارتی وسیعتر میتوانید الاغ غارتگرتان را مجهزتر کنید تا درکمترین زمان، بیشترین محصول را جمع آوری کنید. با این پیشرفت خواهید توانست منابع مزرعه خود را گسترش دهید.

2

ناگفته نماند مزرعه خود شما نیز مورد تهدید غارتگران دیگر است. شما می توانید با گاوتان و عوامل دفاعی بیشتری نظیر تله در مقابل غارت مهاجمان از محصولاتتان دفاع کنید. با سکه هایی که بدست آورده اید میتوانید گاوتان را مجهزتر کنید تا دفاع قوی تری داشته باشید و منابع خود را به راحتی از دست ندهید. هم چنین از این سکه ها برای آپگرید سایر تجهیزات مورد نیاز در دفاع و حمله می توان استفاده کرد.

 

 

 

3

 

بازی فارم تیف بزودی از طریق کافه بازار در دسترس خواهد بود

۵

2 thoughts on “معرفی بازی فارم تیف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.