تریلری از VR سونی بر روی PS4

شرکت سونی به تازگی تریلری از واقعیت مجازی ( VR ) خود برای PS4 منتشر کرده است که بسیار جالب و کاربران PS4 را برای داشتن این تکنولوژی جدید ترغیب میکند.

واقعیت مجازی یا Virtual Reality که به اختصار با حروف VR نمایش داده میشوند عبارتند از تلاش بشر برای برداشتن مرزهای بین فضای واقعی و فضای مجازی. سال هاست که محققین به دنبال راهی برای ادغام کردن فضای مجازی و فضای واقعی هستند و این همه تحقیق برای آسان کردن زندگی انسان ها و ایجاد جذابیت در میان مشغله های فراوان کاری در اجتماع های امروزی که همه درگیر زندگی روز مره هستندایجاد چنین فضایی که انسان ها را گاهی از خستگی ها و مشغله های فکری دور می کند به شدت احساس می شود.

تا ماه جولای ۲۰۱۴ بیش از ۵۰۰ اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید و بیش از ۸۰ اپلیکیشن iOS برای استفاده در هدست های واقعیت مجازی تولید و عرضه شده اند که از طریق مارکت های معتبر و قابل دانلود می باشند. ( منبع : ویکی پدیا )

واقعیت مجازی سونی ، از یک نمایشگر ۵٫۷ اینچی با رزولیشن ۱۰۸۰ * ۱۹۲۰ و رفرش ریت ۱۲۰ هرتزی استفاده میکند . Latency در این دستگاه ، کمتر از ۱۸ میلی ثانیه است . این پروژه که Morpheus نام گرفته ، نیمه ی اول سال ۲۰۱۶ وارد بازار های جهانی خواهد شد .

دانلود تریلر :

۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.