معرفی شبکه اجتماعی و پیام رسان ابرک

شبکه اجتماعی و پیام رسان ابرک

ابرک هم یک شبکه اجتماعی است هم یک پیام رسان.

در شبکه اجتماعی آن همانند دیگر شبکه های اجتماعی میتوان مطالب خود را در قالب متن و عکس منتشر کرد. دوستانتان می توانند پیام های شما را لایک کنند و/ یا نظر خود را در قسمت کامنت ها بیان کنند.

صفحه اول ابرک برخلاف دیگر شبکه های اجتماعی دو قسمت دارد: قسمت ” دوستان ” که همان تایم لاین شماست پست های منتشر شده توسط دوستانتان نمایش داده می شود و قسمت دوم که ” عمومی ” نام گذاری شده است پست های منتخبی است که در طی روز های اخیر توسط کل کاربران ابرک منتشر شده است. این قسمت هر چند ساعت توسط چند اپراتور آپدیت می شود و سعی شده است بهترین و با کیفیت ترین مطالب ارسالی انتخاب شود.

1

کاربران ابرک می توانند مطالب ارسالی خود را در دسته بندی های مختلف به اشتراک بگذارند. برای هر کدام از دسته بندی ها رنگ متفاوتی در نظر گرفته شده است که با وارد شدن به آنها کل رابط کاربری برنامه به آن رنگ تغییر میکند. سعی شده از این راه به شادابی نرم‌افزار کمک کرده و هویتی متمایز از دیگر نرم‌افزارهای مشابه به آن داده شود.

2

پیام رسان ابرک

هنگام نصب ابرک دو آیکون در لیست برنامه های گوشی ایجاد می شود: ابرک و ابرک مسنجر. البته قسمت پیام رسان و شبکه اجتماعی در ابرک از هم جدا نیستند و کاربر میتواند بدون خروج از برنامه بین این قسمت ها جا به جا شود. اما برای سهولت دسترسی برای هر کدام آیکون جداگانه ای در نظر گرفته شده است

4

در پیام رسان ابرک همانند اکثر برنامه های پیام رسان امکان ارسال انواع متن ، عکس ، ویدیو ، موزیک و حتی فایل وجود دارد.

یکی از وجوه تمایز ابرک این است که در صفحه چت ، علاوه بر فردی که با وی در حال گفت و گو هستیم تصویر چند نفر از افرادی که اخیرا با آنها گفت و گو داشته ایم نمایش داده میشود. این کار کمک میکند که بدون نیاز به بازگشت به لیست گفت و گو ها بتوانیم سریعتر بین افراد مختلف برای چت جا به جا شویم.

6

همانند دیگر برنامه های پیام رسان امکان ساخت گروه نیز وجود دارد. با این تفاوت که برای افزودن یک فرد به گروه برای فرد مورد نظر دعوت نامه ای ارسال میگردد و در صورت “پذیرش” فرد به گروه اضافه خواهد شد.

یکی دیگر از امکانات گرو ه‌ها امکان لایک کردن پیام های ارسال شده در گروه می باشد.

Screenshot_2015-11-07-18-23-27

 

متن منتشر شده در کافه بازار

با پیوستن به جمع ابرکی ها یک محیط ارتباطی جدید و زیبا رو در کنار دوستانتون تجربه کنید.

اینجا فضایی جذاب و دوستانه است که می تونی لحظه های خاص و به یاد موندنی زندگیتو با بقیه ابرکی ها به اشتراک بگذاری.

ابرک هم یک شبکه اجتماعیه، هم یک پیام رسان خیلی سریع.

پیام رسان ابرک تضمین می کنه عکس ها، پیام ها و ویدیوهای ارسالی شما در سریع ترین زمان ممکن به دست دوستانتون برسه و استیکر های ابرک که روز به روز به تعدادشون اضافه میشه انتقال مفاهیم رو براتون آسون تر کنن.

 

ویژگی های برنامه پیام رسان:

امکان ارسال استیکر، عکس، ویدیو و یا هر نوع فایل دیگر

امکان لایک کردن پیام های دوستان در گروه

ارسال پیام با طول نامحدود

امکان مشاهده وضعیت آنلاین بودن مخاطبان و دنبال شونده ها

 

ویژگی های برنامه شبکه اجتماعی:

طبقه بندی پیام ها در ۸ دسته بندی

امکان ذخیره مطالب مورد علاقه

مشاهده پیام های برگزیده هر روز در قسمت عمومی

مشاهده پیام های افراد دنبال شده در قسمت دوستان

امکان یافتن دوستان جدید

 

 

۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.