بازی بال‌های تاریک رونمایی شد

بازی «بال‌های تاریک» طی مراسمی توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و با حضور جمعی از هنرمندان و اهالی فرهنگی در فرهنگ‌سرای اندیشه رونمایی شد.

The_Dark_Wings-Game-Unveiled

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، بازی بال‌های تاریک به تهیه‌کنندگی «مجید قناد» هنرمند مردمی و محبوب کشورمان ساخته شده و قرار است تا اواسط دی ماه ابتدا برای تلفن‌های همراه و سپس در آینده نزدیک برای رایانه‌های شخصی عرضه شود.

مجید قناد ضمن رونمایی از این بازی با اشاره به مخاطرات استفاده از بازی‌های غیرمجاز در کشورمان گفت: خانواده‌ها باید با حمایت از بازی‌های ویدئویی بومی علاوه بر کمک به این هنر-صنعت و شکوفایی جوانان بااستعداد در این حوزه، فرزندان خود را از چنین مخاطراتی دور کنند.

تهیه‌کننده بازی بال‌های تاریک ضمن تشکر از حمایت‌های بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در حوزه این هنر-صنعت از صاحبان سرمایه و خیرین خواست تا در این حرکت فرهنگی سهیم شوند و تولید بازی‌های ویدئویی بومی که بزرگ‌ترین نقش در اوقات فراغت فرزندان ما را ایفا می‌کند، جدی بگیرند.

«سامان کاظمی»، نویسنده و کارگردان این اثر با تشریح جزئیاتی از نحوه ساخت این بازی گفت: عنوان سینمایی‌ترین بازی ایرانی به دلیل وجود بیش از ۶۰ دقیقه میان‌پرده سینمایی در بازی است که شش صداپیشه مطرح سینما و تلویزیون در تولید و صداگذاری این میان‌پرده‌ها ایفای نقش کرده‌اند.

کاظمی ادامه داد: برخلاف تصور عموم بازی‌بازان نسبت به ساده بودن و کوتاهی بازی‌های ایرانی، بازی بال‌های تاریک عنوانی چالشی است به‌طوری که معماهای سختی در پیش‌روی بازی‌باز قرار دارد.

کارگردان بازی بال‌های تاریک گفت: این بازی در سایت «اسلاید دی‌بی» که مرجعی بین‌المللی برای جذب نظرات مخاطبان است، توانست در بین ۵۰ بازی برتر سال ۲۰۱۵ از دیدگاه مخاطبان قرار گیرد.

شایان ذکر است در بخش پایانی مراسم و پس از نمایش ویدئویی از مراحل این اثر، موسیقی متن بازی به صورت زنده توسط گروه موسیقی «راش» اجرا شد.

۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.