معرفی بازی ایرانی یوزانا

تیم آرمیک به تازگی بازی جدیدی به نام «یوزانا، یوزپلنگ ایرانی» را برای گوشی های اندروید منتشر کرده است، این بازی که حاصل تلاش ۱۰ ماهه تیم آرمیک است، در کنار جنبه‌های سرگرم کننده و آموزشی سعی دارد کاربران را با یوزپلنگ ایرانی و همچنین نمادهای دیگر ایرانی آشنا سازد .

در این بازی کاربر مسئول نگهداری از بچه یوزپلنگی به نام یوزانا می‌باشد و باید به بهترین نحو از آن مراقبت کند، به آن غذا دهد، آن را تمیز نگه دارد و در بازی های جذابی که برای آن در نظر گرفته شده یوزانا را سرگرم کند.
این بازی دارای نشان esra +3 می باشد و توسط بنیاد ملی بازی های رایانه ای نیز معرفی شده است. همچنین این بازی از دید تیم بررسی بازی های کافه بازار به عنوان بازی برگزیده انتخاب شده و در روزهای آتی در این لیست در صفحه اول کافه بازار قرار خواهد گرفت.

توضیحاتی درباره این بازی :

یوزانا یه بچه یوزپلنگ ایرانی هستش که وظیفه مراقبت و نگهداری از اون به عهده شماست. یوزانا ممکنه حوصله‌اش سر بره و شما با بازی‌های مثل موشک ، سفینه ، خط و دایره ، ستاره دریایی ، جور کردن آب نبات‌ها و … می تونید یوزانا رو سرگرم کنید.
اگر هم گرسنش شد نگران نباشید، چون تو بخش فروشگاه‌ بازی یه عالمه غذا و نوشیدنی خوشمزه هست که می‌تونه یوزانا رو سیر کنه  و اگه دلش لباس‌های تازه خواست هم براش لباس های خوشگل بگیرید تا بپوشه، خلاصه حسابی قشنگش کنید.
هرچقدر بیشتر به یوزانا اهمیت بدید و بهش رسیدگی کنید، سطحش بالاتر میره و آیتم های بیشتری رو میتونید براش تهیه کنید.
پدر و مادر یوزانا توسط شکارچی‌های غیرمجاز شکارشدن و شما یوزانا رو از محیط بان مهربون تحویل میگیرد.
تیم آرمیک تمام تلاششو کرده تا با گرافیک زیبا ، صداگذاری جذاب و استفاده از آیتم های محلی و بومی، هم بازی جذاب و جالبی برای بچه‌های ایرانی آماده کنه و هم به آموزش و یادگیری بچه‌ها کمک کرده باشه.
اگه به یوز ایرانی و بقای نسلش و محیط زیست اون علاقه دارید، حتما از بازی « یوزانا ، یوزپلنگ ایرانی » هم خوشتون میاد. منبع : کافه بازار

 

اسکرین شات هایی از این بازی :

 

yoozanaGame (4)yoozanaGame (1)

com.armiksoft.yoozanaGame9 com.armiksoft.yoozanaGame8 (2) yoozanaGame (6) yoozanaGame (5) yoozanaGame (2) yoozanaGame (3)

 

لینک بازی در کافه بازار :

۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.