بازی ریتمیک ایرانی (جعبه موسیقی) منتشر شد

در هفته های اخیر شاهد معرفی و انتشار بازی های چون صفر تا تا صد : دنده آخر و اتاق جنگ از سوی استدیو مدریک بودیم ، ولی اینبار مدریک از انتشار اولین بازی ریتمیک خود با عنوان جعبه موسیقی خبر داد.

به موازات بازار جهانی، که پس از سال‌ها خلاء سبک ریتمیک بار دیگر ساخت و عرضه‌ی عناوین این سبک به اولویت تیم‌ها توسعه‌دهنده بدل شد، ساخت بازی‌های ژانر ریتمیک در بین بازی‌سازان موبایل ایرانی نیز به محبوبیت رسیده است.

2

مدریک به تازگی و با عرضه‌ی «جعبه موسیقی»، یکی از اولین عناوین ریتمیک فارسی را روانه‌ی بازار کرده است. «جعبه موسیقی» از مجموعه چند ساز تشکیل شده است؛ سازهایی که گیمر به انتخاب خود می‌تواند آن‌ها را در یک قطعه‌ی موسیقی مشهور بنوازد.

3

قطعات موسیقی بازی با توجه به بازار روز موسیقی کشور و هم‌چنین قطعات ماندگار موسیقی ایرانی به‌روز می‌شوند و نواختن آن‌ها با درجه‌های سختی مختلف دنبال می‌شود. در حال حاضر تعداد قطعات بازی محدود هستند؛ اما در آینده‌ی نزدیک، موسیقی بیشتری به بازی اضافه خواهد شد.

4

یکی از بخش‌های هیجان‌انگیز، مسابقات روزانه و رقابت با دیگر گیمرها سر بیشترین امتیاز کسب شده در هر ترانه است. این استودیو پیش از این، روی عناوینی چون «فوتکاردیا»، «خروس جنگی» و «صفر تا صد: دنده‌ی آخر» کار کرده است.5 6

 

۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *