بازی Wobbly Jungle ، عنوانی جدید از شرکت سورنا

شرکت سورنا، تولید کننده بازی های سیاووش، Legends of Persia، Rush اینبار برای کنسول های نسل هشتمی بازی ارائه می دهد . بازی Wobbly Jungle جدیدترین محصول این شرکت، آماده عرضه بر روی شبکه استیم در فروردین ۹۵ می شود، این بازی با گرافیک فانتزی و ۲ بعدی برای کامپیوتر های خانگی، و کنسول های نسل هشتم تولید می شود .

داستان بازی درباره زوجی به نامهای مینا و سینا است که به خوبی و خوشی در جنگلی زیبا زندگی می کنند، روزی مینا و سینا برای بو کردن گل های تازه به اطراف می روند و ناگهان با شی عجیبی روبرو می شوند که باعث دزدیده شدن مینا می شود …

بازی Wobbly Jungle دارای ۶۰ مرحله چالش برانگیز و با مکانیکهای متنوع است، مهارت و زمان بندی از مهمترین نکات برای طی کردن مراحل در این بازی است.

بازی دارای ۱۲ Achievement  است و اگر با اکانت Steam بازی را انجام دهید آنها را به سختی بدست خواهید آورد، و در شبکه PSN -PlayStation4 نیز در بخش Trophies می توانید آنها را بدست بیاورید.

بازی از کلیه کنترلر های موجود حتی Steam Controller پشتیبانی می کند و شما برای اجرا آن و هدایت کاراکتر خود انتخابهای زیادی خواهید داشت.

 

برای آپدیت های آینده بازی مراحل جدید و چالش ها و مکانیک های جدید در دست تولید می باشد.

بازی توسط شرکت Bit Composer منتشر در سراسر جهان منتشر خواهد شد و این بازی از زبان های: انگلیسی، ایتالیایی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، لهستانی، ژاپنی و روسی پشتیبانی می کند.

بازی در اوایل تابستان بر روی کنسول PlayStation 4 منتشر خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فارسی شرکت سورنا و یا سایت رسمی بازی Wobbly Jungle و همچنین صفحه رسمی بازی  wobbly Jungle در توییتر مراجعه نمایید.

اسکرین شات هایی از این بازی :

Wobbly Jungle WobblyJungle(GameLive.iR) WobblyJungle4(GameLive.iR) WobblyJungle5(GameLive.iR) WobblyJungle8(GameLive.iR) WobblyJungle9(GameLive.iR) WobblyJungle10(GameLive.iR) WobblyJungle12(GameLive.iR)

۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *