داستان صوتی راننده تاکسی | قسمت دوم

داستان صوتی راننده تاکسی برگرفته از بازی رایانه ای Mafia است ، بازی ای که اکثر گیمر های ایرانی با آن خاطرات زیادی دارند .

گیم پلی ای نوآورانه با المان های جدید ، داستانی جذاب و درگیر کننده ، گرافیگ چشم نواز و خیره کننده و موسیقی تاثیرگذار و بسیار زیبا ، همه و همه دست به دست هم دادند تا مافیا تبدیل به یک بازی خاطره انگیز در ذهن بسیاری از بازیبازان بشه . اما می توانیم به جرات بگوییم  بخش زیادی از موفقیت این بازی در ایران ، مرهون صداگذاری بسیار زیبای شرکت دارینوس بر روی این بازی بوده و دوبله ی زیبای این کار باعث هر چه درگیر تر شدن مخاطب ایرانی با داستان جذاب این بازی شده است .

زمانی که قصد داشتیم داستان صوتی این بازی را تولید کنیم ، علیرغم اینکه گوینده های خیلی خوبی را در اختیار داشتیم ، ترجیح دادیم از صداهای نسخه ی فارسی این بازی استفاده کنیم تا باعث تجدید خاطره ی شما عزیزان با این بازی بسیار زیبا شویم و به ذهنیتی که از بازی داشتید خدشه ای وارد نکنیم .

مبنای اصلی این مجموعه ی صوتی ، کتاب راننده تاکسی ، به قلم گروه داستان انتشارات دنیای بازی بود اما به دلیل روایت اول شخص این کتاب که از زبان توماس آنجلو روایت می شد، به طور مستقیم نمی توانستیم از متن این کتاب استفاده کنیم . به همین خاطر راوی را به حالت سوم شخص درآوردیم و کل کتاب رو مجددا بازنویسی کردیم .

علاوه بر صدای شخصیت ها ، صداهای محیطی شامل اسلحه ها ، ماشین ها و غیره و همین طور موسیقی این مجموعه ی صوتی ، همگی از خود بازی گرفته شده .

 

هم اینک میتوانید قسمت دوم این مجموعه صوتی را به صورت رایگان دریافت نمایید.

 

 

۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *