E3 2016 : بازگشت بازی Call of Duty 4

به جرئت میتوان گفت یکی از بهترین خبرهایی که در E3 2016 مطرح شد ، بازگشت بازی Call of Duty 4 با انتشار نسخه ی ریمستر شده برای پلتفرم های نسل هشتمی و PC میباشد .

اولین فاکتوری که نظر هر بیننده ای را در تصاویر به اشتراک گذاشته از این نسخه به خود جلب میکند ، ارتقا سطح گرافیک بازی هست . همانطور که در تصاویر پیداست نسخه ی ریمستر شده ی Call of Duty 4: Modern Warfare ، تداعی یک خاطره از سال ۲۰۰۷ با بالاترین کیفیت و گرافیک میباشد .

این بازی که به گفته ی اکثر طرفداران آن بهترین نسخه از سری بازی های Call Of Duty هست ، به عنوان بخشی از Call of Duty: Infinite Warfare Legacy منتشر خواهد شد .

Call of Duty: Modern Warfare Remastered در تاریخ ۴ نوامبر – ۱۴ آبان منتشر میشود . کسانی که Legacy Edition of Infinite Warfare را برروی PS4 پیش خرید کرده اند ، یک ماه زودتر شاهد بازگشت غرور آفرین Call Of Duty 4 خواهند بود .

تصاویر :

call_of_duty_modern_warfare_remastered_e3_2016_All_Ghillied_Up call_of_duty_modern_warfare_remastered_e3_2016_Bog_1 call_of_duty_modern_warfare_remastered_e3_2016_Bog_2 call_of_duty_modern_warfare_remastered_e3_2016_Charlie_Dont_Surf call_of_duty_modern_warfare_remastered_e3_2016_War_Pig

۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.