جذب و پذیرش ایده ، طرح و ساخت بازی موبایلی با محتوای سبک زندگی

بازی های رایانه امروزه به یکی از سرگرمی های فراگیر تبدیل شده است و با توجه به گوشی های هوشمند امروزی تقریبا هر فردی از جامعه با آن سروکار دارد. اما متاسفانه با وجود بازی های فراوان غربی با رویکرد غربی و حتی تخریب فرهنگی علل الخصوص دین ستیزی و همچنین با توجه به برخط بودن بازی ها و اتصال مردمان جای جای این کره  خاکی، این بازی ها می توانند سلاحی مخرب باشند، حال بیاییم از این فرصت و ویژگی استفاده کنیم و جای تخریب، بسازیم . بله، بسازیم. بازی می تواند علاوه بر منبع درآمد و وارد کردن ارز به کشور، منبعی جهت آموزش، فرهنگ سازی، ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی، راوی تاریخی و داستانی و روایت مسایل منطقه و ایثارگری ها و… و عامل رشد و تربیت صحیح کودکان و نوجوانان باشد.

سازمان فضای مجازی سراج برای ترویج سبک زندگی صحیح، مخصوصا تربیت صحیح کودک و نوجوان، فراخوان جذب و پذیرش ایده و طرح بازی موبایلی با محتوای «سبک زندگی بازی بسازیم» را داده است.

محورهای این طرح شامل تربیت کودک و نوجوان، ترویج فرهنگ صحیح ازدواج، ترویج روحیه قناعت و ساده‌زیستی است.

Seraj-Game-Bazibesazim2

کاربران می‌توانند آثار خود را به نشانی [email protected] ایمیل کنند. همچنین مسئول طرح، طرح‌ها را بر اساس نمونه قالب فایل word زیر آماده می‌کند و سپس طرح‌ها را با عنوان ایمیل طرح بازی ارسال کند.

برای انتخاب ایده‌های برگزیده معیارهایی همچون، کامل‌تر بودن طرح بازی، بیشترین تطابق با محورها و رویکردهای درخواستی، جذابیت و سرگرم‌کننده ‌بودن بازی و قابلیت اجرایی واقعی بازی و قابلیت‌های گروه سازنده آن بازی در نظر گرفته می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشر به این لینک مراجعه نمایید.

gal-170-1465886548 (1)

۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.