“محیط بان محیط بانان” عنوان جدید سازندگان “کوهنورد”

استودیو نیو سازنده بازی کوهنورد، برنده جایزه بهترین بازی سال و بهترین طراحی بازی از اولین جشنواره بازیهای رایانه ای تهران ، عنوان “محیط بان محیط بانان” معرفی کرد.

محیط بان محیط بانان
محیط بان محیط بانان

این عنوان جدید که کاراکتر و نام مخصوص آن بعنوان یک برند در آمریکای شمالی به ثبت رسیده و مراحل پایانی مکاتبات اداری خود را سپری می کند، قرار است سفرش را به دنیای مخاطبین بزرگ و کوچک خود در حوزه سرگرمی ها از ایران آغاز کند.

محیط بان محیط بانان، از سال ۹۳ مراحل تحقیق و پژوهش خود را بصورت مستقل آغاز کرده و در حال توسعه در بخش های فنی و هنری می باشد.

محیط بان محیط بانان
محیط بان محیط بانان

فرهود فرمند نامزد دریافت شش جایزه از جشنواره بازیهای تهران و برنده دو جایزه برای طراحی بازی و سناریو نویسی؛ پدیدآورنده، طراح بازی و طراح هنری این عنوان است که تولید آنرا از سال ۹۳ بصورت مستقل آغاز کرده و به مخاطبینش مژده داد که محیط بان محیط بانان عنوانی به مراتب جذابتر از کوهنورد را برای آنها انشاءالله به ارمغان خواهد آورد و در قیاس با کوهنورد بعنوان یک بازی در ژانر سکوبازی، علاوه بر مکانیکهای محبوب عنوان قبل ، مکانیکهای بسیار بیشتری را به همراه خواهد داشت.
محیط بان محیط بانان ما را به دنیای ناشناخته محیط بانان می برد و ما را وارد ماجراهایی می کند که رخدادهای آن متاثر و الهام گرفته شده از داستانهای واقعی محیط بانان عزیز و فداکار کشور عزیزمان ایران و همچنین محیط بانان سراسر دنیاست. ماجراهای این عنوان همانند خبری که چندی پیش در مورد یکی دیگر از بازیهای استودیو نیو به اطلاع شما علاقمندان رسید بصورت اپیزودی (سریالی) منتشر خواهد شد.
محتوای محصولات محیط بان محیط بانان و همینطور تم هنری عنوان، با توجه به دو گروه سنی زیر ۱۲ سال و بالای ۱۲ سال ، به دو صورت هنری متفاوت و محتوای مناسب برای این دو گروه سنی در نظر گرفته شده است.

در خبرهای آتی باید منتظر اطلاعات بیشتری از این عنوان جدید باشیم.

۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.