ثبت‌نام سومین دوره جام بازیهای رایانه‌ ای خلیج‌فارس آغاز شد

 

ثبت‌نام سومین دوره جام بزرگ بازیهای رایانه‌ای خلیج‌فارس  آغاز شد

ثبت‌نام سومین دوره جام بزرگ بازیهای رایانه‌ای خلیج‌فارس از ۳۰ مردادماه سال جاری برای متقاضیان در سراسر کشور امکانپذیر خواهد بود.

بر اساس مصوبه ستاد اجرایی مسابقات، گیمرها از سراسر کشور پس از انتخاب مرکز بازی خود می‌توانند از تاریخ ۳۰ مردادماه سال ۱۳۹۵ از طریق پرتال رسمی مسابقات به آدرس www.iranpgc.ir در ۸ رشته بازی بصورت انفرادی و گروهی رقابت نمایند.

این دوره از مسابقات بر روی دو پلتفرم دستکتاپ و کنسول برگزار خواهد شد.

لازم به توضیح است بازیهای گروهی تا مرحله فینال بصورت آنلاین و بازیهای انفرادی بصورت حضوری در مراکز بازی در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

بازی‌های FIFA,PES و بازیهای ایرانی ارتش‌های فرازمینی، مبارزه در خلیج عدن و شتاب در شهر بصورت انفرادی و بازیهای Dota2,CSGO,LOL بصورت گروهی برگزار خواهد شد.

حسین کیایی دبیر اجرایی جام خلیج فارس در رابطه با زمانبندی این دوره از مسابقات گفت: پس از رایزنی‌های صورت‌گرفته در ستاد اجرایی مسابقات بدلیل عدم تداخل در برگزاری دیگر تورنمنت‌ها در تهران، تقویم برگزاری سومین دوره مسابقات جام خلیج‌فارس به شرح ذیل مشخص شد:

مهلت ثبت نام تا تاریخ ۲۰ شهریورماه سال ۱۳۹۵

زمان برگزاری مسابقات مقدماتی ۲۲ شهریورماه سال ۱۳۹۵

زمان برگزاری مسابقات فینال در تهران ۳ مهرماه سال ۱۳۹۵

برگزاری مراسم اختتامیه ۱۲ مهرماه سال ۱۳۹۵

کیایی در ادامه خاطرنشان کرد: نفرات برگزیده در مهرماه سال جاری در مجتمع کوروش تهران جهت کسب جایزه به رقابت خواهند پرداخت، و جوایز خود را در مراسم اختتامیه دریافت خواهند کرد.

دبیراجرایی جام خلیج فارس به حمایت بیشتر ثبت‌نام کنندگان این دوره از مسابقات اشاره کرد و افزود:با همکاری مرکز فناروری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خوابگاه برای گیمرهایی که در زمان برگزاری مسابقات نهایی در تهران نیاز دارند، فراهم خواهد شد، متقاضیان پس از صعود به مرحله نهایی برای استفاده از این خدمات می‌بایست قبل از شروع مسابقات نهایی با ستاد اجرایی هماهنگی‌های لازم را بعمل‌آورند.

گفتنی این دوره از مسابقات با همت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شبکه ملی فرهنگ، بنیاد ملی بازیهای رایانه‌ای و وزارت ورزش و جوانان و همچنین حمایت مادی کمپانی‌های سامسونگ، تی‌پی‌لینک، توسن‌سیستم، آپارات، مجتمع تجاری کوروش و مجتمع فنی تهران برگزار خواهد شد.

 

۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *