«بی‌خاصیت‌ها» به کافه‌بازار می‌آید!

«بی‌خاصیت‌ها» به کافه‌بازار می‌آید!

بازی «بی‌خاصیت‌ها» که در ژانر استراتژی-نقش‌آفرینی موبایلی توسعه داده شده، مدت‌هاست که در بین عناوین محبوب بازار موبایل دیده می‌شود و حال گیمرهای ایرانی می‌توانند آن را به زبان فارسی تجربه کنند. بازی بدون هیچ تغییری در محتوا به‌دست مخاطب می‌رسد و کاربران کافه بازار می‌توانند اطمینان داشته باشند که بازی تفاوتی با نسخه‌ی بین‌المللی خود ندارد.

بی‌خاصیت‌ها

در «بی‌خاصیت‌ها»، شما در نقش یک فرمانده‌ی جنگی این وظیفه را خواهید داشت تا سربازانی تازه‌کار را به جوخه خود اضافه و به مرور آن‌ها را تقویت کنید. این نیروها به مرور زمان پیشرفت خواهند کرد و این قابلیت در اختیار شما قرار داده می‌شود تا به‌سلیقه‌ی خود آن‌ها را شخصی‌سازی کنید.

بی‌خاصیت‌ها

علاوه بر این، سیستم پرداخت درون برنامه‌ای به‌واسطه‌ی شبکه شتاب انجام می‌پذیرد و واحد مالی تمامی تراکنش‌ها ریال خواهد بود. بازی در حال حاضر با بیش از ۵ میلیون دانلود در استورهای آنلاین مختلف، بیش از ۴۰۰ میلیون ساعت وقت گیمرهای سراسر جهان را به خود اختصاص داده است!

بی‌خاصیت‌ها

جذابیت‌های «بی‌خاصیت‌ها» به همین‌جا ختم نمی‌شود و بازی در زمینه‌ی بصری نیز حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد. طراحی خاص سربازها سبب شده است تا آن‌ها در عین قدرت و بزرگی، خنده‌دار هم باشند و به این ترتیب بازی برای قشر وسیع‌تری از مخاطب‌ها در دسترس قرار بگیرد.

بی‌خاصیت‌ها

برایان فارگو، تهیه‌کننده ارشد «فال‌آوت»، در رابطه با این عنوان می‌گوید: «سیستم شخصی‌سازی بازی ستودنی و به‌شدت سرگرم‌کننده است!». نقد و بررسی‌های انجام گرفته از «بی‌خاصیت‌ها» در بین منابع خبری بین‌المللی حوزه بازی نیز حکایت از موفقیت این عنوان در جذب مخاطبان دارد.

بی‌خاصیت‌ها

گفته می‌شود که بازی تا کمتر از ۱۰ روز دیگر در دسترس گیمرهای اندرویدی ایران قرار خواهد گرفت.

بی‌خاصیت‌ها

۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *