نهمین رویداد تجربه بازی‌ساز برگزار می‌شود

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

نهمین رویداد تجربه بازی‌ساز به همت انستیتوی ملی بازی‌سازی، فردا پنج‌شنبه مورخ ۱۸ شهریور از ساعت ۱۵ تا ۱۹ برگزار می‌شود . اطلاع از برنامه و محل برگزاری رویداد در ادامه

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، تجربه بازی‌ساز که به صورت ماهانه و با شعار همبستگی برای بازی‌های بهتر برگزار می‌شود؛ رویدادی برای انتقال تجربیات و تبادل نظر میان بازی‌سازان است.

برنامه نهمین رویداد تجربه بازی ساز به شرح زیر خواهد بود:

۱٫  پخش گفتگو با مهدی بهرامی: بازی ساز معروف و مستقل ایرانی در این گفتگو از تجربیات خود و مسیری که طی نموده صحبت خواهد کرد و نقطه نظرات خود پیرامون بازی سازی به خصوص بازی سازی مستقل را با شرکت کنندگان به اشتراک خواهد گذاشت.

۲٫ تجربه ناموفق کایدان در کیک استارتر: در این ارائه حسین عزیزی از تجربه ساخت پروتوتایپ بازی کایدان و حضور این بازی در کیک استارتر سخن خواهد گفت. اینکه علی رغم تمام زحمات و بلندپروازی‌هایی که در پروژه کایدان وجود داشت چرا این پروژه در کیک استارتر شکست خورد و از این شکست چه درس‌هایی می‌توان آموخت.

۳٫ استارت آپ باران رویا: این استارت آپ خالق دو بازی ماشین جنگی و سلحشوران است. اعضا این تیم بازی‌سازی از تجربیات خود و روندی که منجر به ساخت بازی سلحشوران به عنوان موفق‌ترین بازی این تیم شد صحبت خواهند کرد.

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت فضا و امکانات و شرایط خاص این رویداد، ثبت‌نام برای حضور الزامی است و از ورود افرادی که ثبت‌نام نکرده‌اند جلوگیری خواهد شد. علاقمندان برای ثبت نام می‌توانند از طریق این نشانی اقدام نمایند.

زمان: پنج شنبه ۲۴ تیرماه ۱۳۹۵ از ساعت ۱۵ تا ۱۹

مکان: خیابان شریعتی، خیابان قبا، خیابان زیبا، نیش کوچه کاج، پلاک ۱۱، مجتمع باغ زیبا

۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *