اکران مستند «بهتر از زندگی» با موضوع بازی‌های ویدئویی در ایران

اکران مستند «بهتر از زندگی» با موضوع بازی‌های ویدئویی در ایران

«بهتر از زندگی»، مستندی درباره‌ واقعیت‌های دنیای بازی‌های ویدئویی ایران است و برخلاف مستندهایی که تاکنون با این موضوع در ایران ساخته شده، به تمجید و تحلیل این هنر-صنعت می‌پردازد. روایت این مستند درباره‌ی بازی‌سازی به نام سیروس پورلطیفی است و بیشتر روایت متوجه تلخی از دست رفتن جوان‌هایی خواهد بود که به جای ماندن و فعالیت در عناوین داخلی، تنها سعی می‌کنند تا خود را از مهلکه نجات دهند.

مستند بهتر از زندگی
مستند بهتر از زندگی

انسان‌هایی که باید در دیگران و هم‌نسلان خود تکثیر شوند و جریانی مهم را شکل دهند؛ اما از دست می‌روند. روایت تصویری مستند تلفیقی از تصاویر مستند و بازی‌های ویدئویی است که علاوه بر اضافه کردن به جذابیت‌های فیلم از آشنایی کامل کارگردان نسبت به دنیای بازی‌های ویدئویی خبر می‌دهد.

«بهتر از زندگی» به کارگردانی ماهان خمامی‌پور و تدوین پالیز خوشدل اولین اکران عمومی خود را در جریان جشنواره‌ی فیلم کوتاه تهران تجربه خواهد کرد. این جشنواره که از تاریخ ۱۸ الی ۲۴ آبان ماه در پردیس سینمایی چارسو برگزار خواهد شد و در روز افتتاحیه و اختتامیه خود میزبان «بهتر از زندگی» خواهد بود.

اکران اول در روز افتتاحیه و تاریخ سه‌شنبه، ۱۸ آبان، ساعت ۱۶:۰۰ در سالن چهار پردیس سینمایی چارسو برگزار خواهد شد. اکران دوم نیز در روز اختتامیه مصادف با یکشنبه، ۲۳ آبان، ساعت ۱۸:۰۰ در سالن چهار پردیس سینمایی چارسو خواهد بود.

شایان ذکر است که تماشای این مستند در پردیس سینمایی چارسو، واقع در خیابان جمهوری اسلامی، تقاطع پل حافظ، برای عموم علاقه‌مندان رایگان خواهد بود.

۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.