« فاویان فنری » ستاره جدید استودیو Niv آشکار شد

استودیو Niv سازنده بازی «کوهنورد» بهترین بازی سال ۹۰ ایران ، ستاره جدید خود را آشکار کرد:

Boingkid که ما او را در ایران با نام «فاویان فنری» صدا خواهیم کرد!

گزارشی از رونمایی «فاویان فنری» در فستیوال گیم روم ایتالیا

 

boingkid1

«فاویان فنری» در فستیوال بین المللی گیم روم در ایتالیا که چندی پیش برگزار شد حضور یافت و با بازدیدکنندگان فستیوال ملاقات کرد. این فستیوال شامل فرش قرمزی برای ستارگان دنیای بازیسازی همچون : ایتاگاکی کارگردان بازی نینجا گایدن ، مارتین اودانل موزیسین بازی Halo، تیم ویلیت سازنده بازی Doom و کارگردان استودیو آی دی سافت ورز ، رابرت کراکآف مالک برند Razer سازنده سخت افزار های گیمینگ و مالک کنسول OUYA، دنیس دایاک سازنده نسخه RPG عنوان معروف میراث کین و بازی Eternal Darkness و همچین بازیسازان مستقل بین المللی، از جمله استودیو Niv طراح و سازنده «فاویان فنری» در بخش indiePalace بود.

 

boingkid2

بخش های بسیاری همچون سمینارها ، کازپلی ها ، مسابقات و تورنومنتها و یوتیوبرها از بخشهای این فستیوال بزرگ در میکروسیتی لئوناردو (داوینچی) در روم بود.

ستارگان میهمان فستیوال فرصت یافتند تا در indiepalace با «فاویان فنری» دسته و پنجه نرم کنند.

 

boingkid3

«فاویان فنری» در مرحله آلفای طراحی و توسعه خود قرار دارد و هنوز تا نسخه و عرضه نهایی باید مراحلی را طی کند، با این حال «فاویان فنری» با بازخورد خوب و استقبال ستارگان میهمان و بازدیدکنندگان فستیوال رو به رو شد.

 

boingkid4

ایتاگاکی کارگردان بازی نینجا گایدن بدلیل ازدحام بازدیدکنندگان برای استقبال از حضور او و سایر میهمانان در بخش indiepalace بار نخست موفق نشد که با فاویان ملاقات کند و پس از اتمام بازدیدش در بخش یوتیوبرها مستقر شد، کمی بعد از اینکه کاتالوگ فاویان را مطالعه کرد در حالی که منشی اش دوان دوان دنبالش میکرد به indiepalace  بازگشت و با لحنی جدی و سامورایی گفت: این بازی کجاست می خواهم آنرا بازی کنم!! او توانست این بار با فاویان ملاقات و دست و پنجه نرم کند و گویا چند فن نینجایی هم به فاویان آموخت.

 

boingkid5

به نظر میرسد ایتاگاکی بی دلیل استراحتگاه خود را برای ملاقات با فاویان ترک نکرد و خواندن سیناپس اولیه داستان، او را برای پیگیری کنجکاو کرد. Niv قصد دارد بزودی، نسخه دسترسی پیش از موعدی از فاویان را تنها برای مخاطبین ایرانی در دسترس قرار دهد و داستان اسرارآمیز او تا رسیدن به نسخه نهایی پنهان خواهد ماند. تنها اینجا اشاره ای کوتاه به ماجرا داریم و آن اینست که داستان فاویان داستان یک اسباب بازی جدید است، یک غریبه تازه وارد به قلمرو سحر آمیز و اسرار آمیز اسباب بازی ها. اسباب بازیی با هویت پنهان با ساقهایی فنری و پاهایی که روی یک مکنده کوچک سوار شده و به او امکان پرشهای فوق العاده و چسبیدن به سطوح صاف را می دهند.

 

 

boingkid6

در فستیوال گیم روم مخاطبین،  فاویان را دوست داشتند، برخی هیجان زده اولین فن آرت فاویان را طراحی کردند و برخی از منتقدان ایتالیایی آمدن فاویان در دنیای بازیها را مژده دهنده آمدن بازی که رویایش را داشتند ابراز می کردند. کاراکتری اورجینال که المانهای یک کاراکترعامه پسند و کلاسیک را به همراه دارد.

 

boingkid7

نقل قول کانال استودیو Niv در تلگرام،  از مجله ایتالیایی ویگاموس ،  از درخشش فاویان در نگاه تحریریه این مجله و اشاره به آن بعنوان دنیایی یادآور دنیای والت دیزنی و بازی های کلاسیک دهه ۹۰ از اشتیاق آنها برای پیگیری این عنوان جدید و ایرانی حکایت می کند.

 

boingkid8

نسخه «دسترسی پیش از موعد» نسخه کامل و نهایی فاویان نخواهد بود و بهینه سازیهایی را در برنامه خواهد داشت ولی درخشش فاویان آنهم در نسخه اولیه ارزش پیگیری و حمایت از این عنوان خاص و ایرانی را دارد. این نسخه شامل چهل مرحله نخست از اپیزود اول که بالغ برپنجاه مرحله خواهد داشت می باشد.

وبسایت Niv studio

تلگرام@Nivchannel

 

boingkid9

۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.