بررسی بازی موبایلی جنگ زرهی به همراه بررسی ویدئویی

بررسی بازی موبایلی جنگ زرهی

 

حتما تا به الان نام بازی بتلفیش را شنیده اید و با محبوبیت و جذابیت این بازی به خوشی آشنا هستید . پلاس ناین گیمز سازنده موفق بازی بتلفیش حال بازی جدیدی با نام جنگ زرهی رو وارد بازار کرده ، که اینبار در نقش یک تانک و در محیط سه بعدی باید آماده دفاع و مقابله با دشمنان باشید.

بتلفیش

جنگ زرهی یک بازی اول شخص ایرانی است که شما را در قالب یک تانک قرار میدهد تا با گلوله توپ ، تیربار و دیگر سلاح های جنگی در مقابل تانک ها ، خودرو ها زرهی و بالگردهای دشمن مقاومت کنید و آنها را از بین ببرید.

 

این بازی یکی از با کیفیت ترین بازی های موبایلی حال حاضر ایرانی می باشد که وجود گرافیکی خیره کننده به همراه فریم ریت بالا بر روی گوشی های متوسط یکی از نقاط مثبت این بازی به حساب می آید

 

در همان ابتدا ، منوی بازی  با استفاده از رنگ های سرد و المان های فلزی ، بر خلاف بازی بتلفیش سازنده که از گرافیکی شاد و لطیف استفاده میکرد ، حال و هوای جنگی خشن را به کاربر القا میکند .

جنگ زرهی

در بخش گاراژ ۱۴ تانک قابل بازی در اختیار شما قرار دارد که ۹ تانک در زمین اولیه و باقی آنها در مناطقی دیگر در دسترس خواهند بود که خرید هر کدوم از تانک ها نیازمند انجام ماموریت ها و داشتن سطح های مهارتی مختلفی در بازی می باشد.

 

تجهیزات اضافی ای که می توانید در قبال پرداخت الماس با خود به میدان نبرد ببرید یکی دیگر از امکاناتی است که با کمک آن میتوانید مراحل را راحت تر پشت سر بگذارید و همچنین از یکنواختی سبک نبرد در بازی جلوگیری میکند.

جنگ زرهی

 

شما میتوانید از این بخش ،موشک های حرارتی ، گلوله تانک اضافی و حالات بدون رادار ، صحنه آهسته و کمک های اولیه را فعال و همراه ببرید.

علاوه بر تجهیزات شما امکان ارتقا سلاح ، مقاومت و دیگر بخش های تانک خود را دارا هستید. میتوانید با پرداخت سکه و یا الماس قدرت و سرعت شلیک همچنین دمای اسلحه و تعداد گلوله ها را ارتقا دهید. این امکان برای هر کدام از تانک های شما موجود و متفاوت میباشد تا با پرداخت سکه و الماس قابلیت های هر تانک را ارتقا دهید و با آمادگی بیشتری پا به میدان نبرد بگذارید.

جنگ زرهی

احتمالا متوجه استفاده بیش از حد ا سکه و پرداخت های مکرر تا اینجای بازی شده اید اما این به این معنی نیست که تنها راه بدست آوردن سکه و الماس پرداخت درون برنامه ای است. سازنده بازی برای ایجاد انگیزه در کاربران و تعریف کردن ماموریت ها و اهداف مختلف ، در ازای انجام هر کدام از آنها  مقداری پاداش در نظر گرفته است .

 

بخش ماموریت های بازی شامل ماموریت اصلی ، مقاومت ، چالش روزانه و تورنومنت می باشد .

جنگ زرهی

 

چالش روزانه به صورت یک روز در میان برگزار میشود که میتوانید به ثبت رکورد و شکستن رکورد دیگر رقیبان آنلاین خود بپردازید. بخش تورنومنت نیز بسیار شبیه چالش روزانه است با این  تفاوت که به صورت ماهانه و با رقابت های بزرگتر و سخت تر روبرو می شوید.

جنگ زرهی

در این بازی نیز مانند سایر بازی های جدید از سیستم محدودیت دفعات بازی استفاده شده است که با وضعیت سوخت در بالای صفحه نمایش داده میشود اگر سوخت شما تمام شود باید تا پر شدن مجدد آن صبر کنید و یا در ازای پرداخت الماس مجداد سوخت گیری نمایید.

 

 

سازنده بازی برای بهینه تر شدن بازی روی تلفن های همراه از بخشی از جزئیات چشمپوشی کرده که کاملا برای یک بازی موبایل معقول و عادی است.

جنگ زرهی

مثلا اگر از بین تانک های دشمن عبور کرده و موفق شوید به پشت سر آنها بروید باز هم بدون اینکه تانک ها بسمت شما بچرخند مورد هدف و شلیک تانک های دشمن قرار خواهید گرفت.

 

یا کافیه هدفگیر شما به رنگ قرمز در بیاید ، شلیک های شما قطعا به هدف اصابت میکند. حتا اگر سر لوله تانک شما به سمت زمین باشد .

 

وقتی که شما مورد هدف قرار بگیرید خارج شدن از تیر رس تانک دشمن بسیار سخت است بخصوص اگر محیط بازی اجازه عقب نشینی رو به شما ندهد. و خودرو های زرهی نیز آنقدر به شما نزدیک شوند که امکان هدفگیری و مانور را از شما صلب نمایند. یکی از مواردی است که مانع  به پایان رساندن مراحل بازی توسط بازیکن میشود .

 

در کل جنگ زرهی را میتوان بازی ای خوش ساخت و با کیفیت قلمداد کرد که با وجود مراحلی سخت اما چالشی میتواند موفقیتی دیگر را برای سازندگان بازی رقم زند و یکی دیگر از بازی های محبوب و پر کاربر تولید داخل باشد.

 

 

 

۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.