دومین استارتاپ ویکند رفسنجان برگزار می شود

دومین استارتاپ ویکند رفسنجان برگزار می شود

استارت آپ ویکند یک همایش و رویداد آموزشی- تجربی در سراسر دنیا است که همانطور که از نامش پیداست معمولا در انتهای هفته برگزار می شود. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا با هدف آموزش و ترویج کارآفرینی ، انتهای هفته طی ۵۴ ساعت ایده یا پروژه هایی را مطرح و آماده نمایند این رویداد موقعیتی عالی برای اجرا و کسب تجربه در کنار بهترین هاست.

دومین دوره استارتاپ ویکند رفسنجان در ادامه ی برگزاری موفق اولین دوره  این رویداد ، به میزبانی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان ۲۳ الی ۲۵ فروردین ماه در شهر رفسنجان برگزار می شود.

این دوره از رویداد توسط انجمن های علمی مهندسی کامپیوتر ، بین رشته ای بازی های رایانه  ای و رباتیک دانشگاه ولی عصر برگزار خواهد شد ، همراه با کارگاه های آموزشی در طول رویداد ، اسکان رایگان برای شرکت کنندگان و همچنین یک اردو و بازدید دسته جمعی و جذاب از بزرگترین خانه خشتی جهان در روز آخر.

در ابتدای روز اول شرکت کنندگان ایده های خود را مطرح می کنند و به توضیح و تشریح آن ها می پردازند و سپس تیم های خود را تشکیل داده و شروع به کار می کنند. در روز دوم تیم ها با تمرکز بیشتری کار خود را ادامه می دهند تا همراه با راهنمایی و کمک مربیان متخصص و مشورت با آنها یک نمونه اولیه از محصول یا کالای خود را آماده کنند تا ایده خود را اجرایی و تکمیل کنند. سپس با شروع روز سوم تیم ها تلاش خود برای تولید نمونه ی اولیه محصولشان را ادامه می دهند و به جمع بندی کار خود می پردازند تا با یک ارائه خوب به هیات داوران در مراسم اختتامیه بتوانند به عنوان یکی  از تیم های منتخب ، ضمن تقدیر ، جوایز و حمایت های در نظر گرفته شده را از آن خود کنند و همچنین نظر برخی از سرمایه گذاران حاضر را نیر برای ادامه کار خود جذب کنند. اما برنده واقعی این رویداد کسانی هستند که تیم خود را در ادامه حفظ کرده و کار تیمی خود را ادامه دهند تا بتوانند استارتاپ خود را بنیان بگذارند.

استارتاپ ویکند رفسنجان برای کاربران سایت گیم لایو تخفیف ویژه ی ۶۰ درصدی در نظر گرفته است که تا تاریخ ۲۰ فروردین می توانید با مراجعه به  صفحه رویداد در لینک زیر و استفاده از کد تخفیف swr2glive  ثبت نام خود را انجام دهید. فرصت را از دست ندهید.

http://evand.com/events/swvaliasr

 

 

۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.