اطلاعات جدیدی از بازی Forza 7 منتشر شد

بعد از رونمایی بازی Forza 7 در رویداد بزرگ E3 امسال ، به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Forza 7 منتشر شد که شاید برای طرفداران این بازی خبرهای جالبی نباشد.

بازی Forza 7 در E3 2017 معرفی و رونمایی شد و یکی از ویژگی های کلیدی که این عنوان نسبت به نسخه های قبلی سری بازی های Forza داشت این بود که مشخص شد قابلیت اجرا با کیفیت ۴K دارد.پس از منتشر شدن این خبر از ماکروسافت طرفداران Forza به نسخه ی جدید بسیار امیدوار شدند و آماده ی تجربه ی یک بازی سبک مسابقه ای و اتومبیلرانی با بالاترین کیفیت ممکن بودند.

اما با اطلاعات جدیدی که از این عنوان انحصاری منتشر شده ، مشخص شد که Forza 7 تنها بر روی کنسول جدید Xbox یعنی Xbox one X با کیفیت ۴K اجرا میشود و نسل های به نسبت قدیمی تر Xbox one ، فایل ها و الحاقیات لازم برای گرفتن خروجی ۴K دریافت نمیکنند. در خبری دیگر تایید شده که حجم این بازی برای کنسول های ماکروسافت به ۱۰۰ گیگابایت هم میرسد که در اینصورت عنوان Forza 7 به یکی از حجیم ترین بازی های موجود تبدیل میشود. پس اگر میخواهید این عنوان را با کیفیت ۴K اجرا کنید نیاز به یک خانه تکانی در کنسول خود دارید.

البته طبق صحبتی که یکی از سخنگوهای ماکروسافت با Stevivor داشته مشخص شد که این بازی تنها برروی Xbox one X نیاز به ۱۰۰گیگ فضا دارد و سعی ماکروسافت بر این است که هر کنسول ، اطلاعات و داده های موردنیاز خود را دریافت کند.در اینصورت اگر Xbox one یا Xbox one S داشته باشید مجبور به دریافت ۱۰۰ گیگ از دیتای بازی رو ندارید و فقط داده هایی رو دانلود میکنید که برای اجرای بازی در کیفیت ۱۰۸۰P نیاز هست.

بازی Forza 7 توسط استودیوی بازی سازی Turn 10 Studios در حال ساخت هست و Microsoft Studios امتیاز نشر آنرا دارد. این عنوان انحصاری در تاریخ ۳ اکتبر ۲۰۱۷ ( ۱۱ مهر ) برای PC و Xbox one منتشر خواهد شد.

۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.