صحبت های کارگردان بازی Assassin’s Creed Origins درباره جهان بازی

وقتی با یک بازی اوپن ورد مواجه میشویم اولین سوالی که به ذهنمان میرسد وسعت جهان بازی است ، کار گردان عنوان Assassin’s Creed Origins به تازگی دیدگاه خود را درباره این بازی در گفتگو با وبسایت گیم اینفورمر مطرح کرده است.

اشرف اسماعیل کارگردان Assassin’s Creed Origins در این گفتگو عنوان کرد به دلیل ماهیت متفاوت این بازی نمیتوان دنیای این بازی را با نسخه های پیشن مقایسه کرد ولی بازی در جهانی به مراتب بزرگ تر از Assassin’s Creed IV: Black Flag جریان دارد.

اگر بخواهیم جهان بازی را با نسخه‌های پیشین مجموعه مقایسه کنیم، نمی‌توانم آمار دقیقی ارائه دهم ولی دنیای بازی حداقل دو برابر بزرگ‌تر از هاوانا در Black Flag است.

وی افزود وسعت دنیای بازی در برابر جزئیان آن اهمیت زیادی ندارد.

به نظر من بزرگی جهان مساله خیلی مهمی در یک بازی نیست. بلکه جزییات بازی ، محیط و کار‌هایی که می‌توانید انجام دهید است که اهمیت دارد . همچنین حس زنده بودن یک شهر اهمیتی به مراتب بیش‌تر در مقایسه با بزرگی آن دارد. به همین دلیل ما در Assassin’s Creed Origins ترجیح دادیم ماموریت‌های مختلفی را در هر شهر قرار دهیم تا هر یک از آنها حس و تجربه متفاوتی را القا نماید.

 

Assassin’s Creed Origins در ۲۷ اکتبر سال جاری برای PS4، Xbox One و PC عرضه خواهد شد و شما می توانید نسخه ی نمایشی گیم پلی آن را در ادامه تماشا کنید.

 

۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.