نسخه جدید بازی کاکتوس معرفی شد

خودتان را برای یک دوئل متفاوت آماده کنید! نسخه جدید بازی کاکتوس توسط استودیو مدریک رسما معرفی شد. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده تصاویری از این بازی مهیج و جذاب همراه ما باشید.

بازی‌های موبایل این روزها به‌خاطر تنوع بالایی که دارند، گستره مخاطبان زیادی را پوشش می‌دهند. وجود سبک‌های متنوع باعث شده تا طیف طرفداران بازی‌های موبایلی روزبه‌روز بیشتر شود. استودیو مدریک که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان بازی در ایران مشغول است، به تازگی نسخه جدید بازی «کاکتوس» را معرفی کرده است. این نسخه که قرار است با نام «دوئل» عرضه شود، در سبک معمایی است و به نوعی نسخه بهینه شده اثری به شمار می‌رود که سال گذشته عرضه شد.

در این بازی باید با حدس کلمات و پر کردن جدول‌ها رکورد بزنید. طبق گفته سازندگان، بخش‌های مختلفی در بازی گنجانده شده که تنوع این اثر را دوچندان کرده است. دوئل‌های آنلاین و رقابت دونفره از آن بخش‌هایی است که گیمرها تا مدت‌ها می‌توانند سرگرم آن باشند و خود را در آن محک بزنند. طبق اعلام سازندگان، «کاکتوس: دوئل» اوایل اسفند ماه سال جاری برای پلتفرم اندروید عرضه خواهد شد.

از ویژگی های این بازی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • تغییر UIX بازی؛ می‌توانید در بردهای مختلف با دوستانتان رقابت کنید
  • می‌توانید یک دوئل جانانه داشته باشید. به‌صورت آنلاین  و همزمان رقابت کنید و نشان دهید که از بقیه بهتر هستید!
  • هر هفته با انجام ماموریت‌ها، علاوه بر دریافت نشان‌های هفتگی، برنده جایزه دانستنی و سکه می‌شوید
  • می‌توانید با استفاده از دید کمکی، کاشی خالی و بیشتر کردن امتیاز، زودتر به امتیاز نهایی برسید و برنده شود. به کمک دیکشنری هم می‌توانید کلمه‌های جدید یاد بگیرید.

تصاویری از بازی :

۲۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.