قصه‌ی بیستون، مصمم در مسیر توسعه

«قصه‌ی بیستون» را با هفتمین جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای تهران می‌شناسیم. جایی که اولین تریلر بازی رونمایی و اولین اطلاعات از مسیر پیش‌روی استودیوی بازی‌سازی  بلک کیوب گیمز با مخاطبان به‌اشتراک گذاشته شد. از جشنواره‌ی هفتم قریب به یک سال می‌گذرد و در این مدت، تیم توسعه‌دهنده مشغول نزدیک کردن «قصه‌ی بیستون» به محصول نهایی است.

 

 

در ادامه‌ی روند نمایش‌های عمومی، شاهد رونمایی تریلر دوم با محوریت گیم‌پلی بازی در جریان اختتامیه‌ی TGC 2018 و گیمیستان بودیم. حال نوبت به آن رسیده است تا بیش‌تر از روند توسعه‌ی این پروژه بشنویم.

 

 

در جریان هشتمین جشنواره‌ی بازی‌های ویدئویی ایران، علاوه بر تمرکز روی بخش داستانی «قصه‌ی بیستون» و انتشار اطلاعات بیش‌تر از این عنوان، شاهد رونمایی از یک تریلر جدید خواهیم بود. در کنار این تریلر، رونمایی از پلتفرم‌های مقصد بازی را هم در دستور کار داریم.

انتظار برای بیستون

هم‌چنین بازی هم‌اکنون به‌عنوان کاندید در بخش «بازی‌های مورد انتظار» جشنواره‌ی هشتم حضور دارد. شما همراهان بلک‌کیوب گیمز و «قصه‌ی بیستون» می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی بازی در وب‌سایت رسمی جشنواره، اطلاعات مربوط به آن را مشاهده کنید.

صفحه‌ی رسمی بازی در وب‌سایت جشنواره:

http://irangamefestival.ir/game/147

هم‌چنین می‌توانید با ارسال عبارت IGF0147 به سامانه‌ی پیامکی ۱۰۰۰۸۰۰۸۸۰۰۸۸۸ «قصه‌ی بیستون» را به‌عنوان مورد انتظارترین بازی سال انتخاب کنید.

 

قصه‌ی بیستون

 

لازم به یادآوری است که «قصه‌ی بیستون»، روایت‌گر عاشقانه‌ی آشنای ایرانی، شیرین و فرهاد است. عنوانی اکشن-ماجراجویی که با زاویه‌ی دید آیزومتریک مراحل توسعه‌ی خود را پشت‌سر می‌گذارد.

۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.