عرضه بازی Apex Legends در استیم

در رویداد EA Play که تابستان برگزار شد، EA اعلام کرد که بازی Apex Legends در استیم عرضه خواهد شد و برای Nintendo Switch منتشر میشود.

طبق آخرین اخبار از Respawn سازنده بازی، این بازی تا ماه بعد بر روی استیم قرار میگیرد اما خبر بد برای کاربران Nintendo Switch این است که انتشار بازی برای این پلتفرم تا اواخر سال ۲۰۲۰ به تاخیر افتاده است. Apex Legends در تاریخ ۴ نوامبر در استیم ارائه میشود و مصادف شده با تاریخ ارائه فصل جدید این بازی ( سیزن ۷ ) که در حال حاضر اطلاعات جدیدی در مورد تغییرات این فصل از بازی منتشر نشده است. البته تمامی آنلاک ها، لول و پیشرفت کاربرانی که این بازی را در Origin داشته اند به پروفایل استیم خود به صورت خودکار منتقل میشود و خبری از پاک شدن اطلاعات برای این انتقال نیست.

متاسفانه همانطور که در ابتدای این خبر گفته شد، Apex Legends برای دارندگان Nintendo Switch تا سال ۲۰۲۱ تاخیر خورده و در حال حاضر تاریخ دقیقی از انتشار بازی برای این پلتفرم مشخص نیست. Respawn در توضیح این تاخیر گفته که چالش های سال ۲۰۲۰ باعث شده تا توسعه بازی ها سخت تر از هر زمانی بشود و با وجود چالش ها این استودیو قصد انتشار یک محصول بد را ندارد. این استودیو همچنین تکرار کرد که نسخه Nintendo Switch هیچ تفاوتی با سایر نسخه ها ندارد و از نظر امکاناتی مانند ویژگی کراس پلتفرم بودن بازی و تمامی محتوی فصلی تا به حال منتشر شده برابری یکسانی با نسخه های دیگر این بازی دارد.

شایان ذکر است که در ۴ نوامبر نسخه Champion Edition این بازی هم منتشر خواهد شد که یک باندل پیشنهادی پیشرفته برای سرعت بخشیدن به تازه واردان این گیم است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.