پچ جدیدی برای Watch Dogs: Legion در راه است

پس از انتشار بازی Watch Dogs: Legion بسیاری از کاربران مشکلات زیادی در بخش سیو کردن بازی داشتند و با پچ جدیدی که در راه است این مشکل برطرف میشود.

هرروزه بسیاری از دارندگان نسخه PC این عنوان در Reddit و انجمن یوبیسافت شکایت از سیو نشدن بازی خود دارند که ساعت ها گیم پلی به صورت خودکار سیو نمیشود. از طرفی در نسخه Xbox one این بازی هم کرش های متعددی رخ داده و باعث شده تا تاپیک های بسیاری در انجمن های معروف مرتبط با گیم در رابطه با این موضوع باز شود.

بعضی از گیمرها متوجه شدند که اگر بازی خود را از طریق منوی اصلی نبندند، سیو بازی از بین رفته یا خراب میشود. بعضی ها از طول کشیدن سیو شدن بازی شکایت داشتند که سرانجام با هنگ کردن مجبور به Alt + F4 کردن بازی میشدند که متاسفانه در نهایت سیو بازی به مشکل میخورد.

خبر خوب برای این دسته از کاربران این است که به گفته PC GAMER قرار است در تاریخ ۹ نوامبر پچ جدیدی برای بازی منتشر شود که تمامی این مشکلات را رفع کند. دارندگان این بازی میتوانند از طریق این لینک، از آخرین خبر ها و آپدیت های بازی مطلع شوند.

خیلی از کاربران تغییر رویه یوبیسافت در ذخیره سازی سیو درون بازی ها به صورت Cloud را علت این مشکلات میدانند. یوبیسافت اخیرا کلاینت PC خود را به Ubisoft Connect تغییر نام داد که یکی از ویژگی های آن ذخیره سازی اطلاعات درون بازی به صورت Cloud و آنلاین میباشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.